Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret! Ennyi mellékhatás...

Sotret! Ennyi mellékhatás közül lehetetlen hogy egy se jöjjön elő?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kezelést, de olvstam hogy rengeteg embernek tönkrevágta a máját, a száj pedig állandoan száraz. A tetralysal szedése közbe egy mellékhatás sem mutatkozott...
2013. márc. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kábé 3 hónapig sotreteltem, nem vettem észre semmilyen mellékhatást, de hatni se hatott. Úgyhogy felesleges mérgeztem magam, még ha látható jelei nem is voltak. Ha bőrproblémára szeded, akkor gondold végig, hogy tényleg mindent megpróbáltál-e mást, muszáj-e ebbe belefognod. Én nagyon durva pattanásokra szedtem, amire a Sotret nem, viszont egy radikális tisztítókúra, és egy nagyon kemény diéta hatott végül.
2013. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is pattanásos vagyok , nekem is felírta már a bőrgyógyászom a Sotretet, de ennek ellenére Én nem szedtem be.Mert sokan mondják és írják is különböző cikkekben hogy ártalmas.Ha beszeded lehet , hogy szép baba sima lesz az arcod, de a szervezetedet tönkre vágja.Ha majd egyszer babát vársz akkor annak a feltétele is szóba jöhet , hogy beteg babád fog születni. Persze ezek a rettenetes mellékhatások azt mondják , hogy nagyon kevés embernél jönnek elő.Azt is mondják , hogy leállítja a csontnövekedést.És még hasonló kedvességeket, valósággal "biztatják" a beteget 4 cm-es betegtájékoztatóm.Ezeket a mellékhatásokat megtudva kinek van kedve beszedni ezt a gyógyszert??
2013. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*40 cm-es betegtájékoztatón.
2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma egész nap fájt a fejem, aztán rájöttem hogy ez is egy mellékhatás :/ kedvem nekem sincs sok , de már kiadtam rá a pénzt :/ és amennyit küzködtem már a pattanásaimmal. Osztom a véleményt, hogy belülről kell megoldani a problémát, de egyszerüen nem tudok rájönni az okra... türelmetlen vagyok és már sokszor a bőgés kerülget ha tükörbe nézek.... hogy lassan már a ráncok vannak soron, de én még mindig a pattanásokkal küzdök....
2013. márc. 22. 22:18
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyébként nem tervezem hogy sokáig szedem, csak egy két honapig. ennyi idő alatt ois tönlkretesz? vagy inkább az a jellemző, hogy a több honapos kezelés roncsolja a szervezetet?
2013. márc. 22. 22:27
 6/6 Nature Sandra válasza:
Ez nem így működik, hogy meddig van kedved szedni, egy összdózis van amit a bőrgyógyász mond meg testsúlyod alapján, folyamatos labor vizsgálat mellett. Egy csoda gyógyszer 7 hónapja szedem 20 mg, abszolút megéri!!! Egyedül ez segített, de hihetetlen módon. 2 évig gondolkodtam rajta, addig az összes gél, krém, lemosót kipróbáltam eredménytelenül! Bánom, hogy nem előbb kezdtem el szedni!!!
2013. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!