Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az miért van, hogy a rocker/me...

Az miért van, hogy a rocker/metálos csajok között aránylag sokkal több a festett vörös hajú?

Figyelt kérdés

Csak a rockereknek jön be az élénkebb vörös haj, vagy csak ők elég merészek ehhez, esetleg vmi szubkultúrális jelentés amiről nem tudok (peidg már régóta ilyne zenét hallgatok :D)...

Az OK., h sokan festik feketére, de a vörös pl. nem illik be ebbe a képbe. Nemrég voltam koncerten és a 15-25 éves női korosztályból kb a felének festett vörös haja volt, és elég jól néztek ki.


2013. márc. 23. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig vörösre festettem a hajam,és ilyen zenét hallgatok...a fordulópont akkor jött mikor megláttam,hogy az öregnénik többsége is ezzel a hajszinnel nyomul...akkor mondtam:neeem, jöhet a váltás. :P
2013. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rocker stílushoz ha végiggondolod, a fekete és a vörös haj illik, a többi nem. Más stílusba illik a szőke, a barna is. Ráadásul most a vörös haj nem is divat, szóval aki a divatot követi, az nem nagyon festi vörösre a haját.

Ezért van aránylag sokkal több vörös a rockerek között szerintem.

2013. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Angela Gossow ;)

Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak, igen, mert rockerek, és nehogy már úgy nézzenek ki, mint az átlagos emberek...olyan mint a férfiban a hosszú haj...aki megnöveszti annak többnyire jól is áll+ha meg látod az utcán nem az jut róla eszedbe, hogy tuc-tuccal nyomul

Első: az én nagymamámnak is vörös volt a haja, de már menő őszesben feszít:DD

2013. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom,azért is váltottam vörösről :D
2013. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A dolog egyszerű. Szimpla szimbolika. :)

Alapvetően a Metal zene kedvelői, a lázadás, a kemény zene hívei (ugye, METAL zene... nem szükséges magyarázni). Ha ehhez hozzáadod azt, hogy a vörös a szenvedély, az erő, és a nyers energia színe, hamar megtalálod az összefüggést. Az emberek mindig is igazították a külsejüket, a személyiségükhöz. Van aki a haját festi annak megfelelőre, van aki a ruháit válogatja aszerint, és van aki mindkettőt. :) Összefoglalva: A Metalhead hölgyek vadak, vörösre festik a hajukat.

2013. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára a fodrászom barnát, vöröset és lilát kevert össze. És igen, amúgy én is amolyan "tüzes" személyiség vagyok, közel áll hozzám a vörös, de nekem a lilás beütés jön be igazán :3
2013. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!