Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Büdös izzadás ellen, valaki...

Büdös izzadás ellen, valaki valami jót?

Figyelt kérdés

Sajnos mint sokan másoknak én is izzadok és szeretném megkérdez hogy kinek vannak praktikái a büdös hónalj szag ellen. Engem nem zavar ha izzadok csak ne legyen büdös. Szóval ha van valakinek valamilyen praktikája vagy valamilyen "csodaszere" örülnék ha megosztaná velem :).

Amúgy lány vagyok reggel és este is fürdök ( na jó reggel zuhanyozom) használok dezodort és parfümöt is de egyszerűen érzem hogy mintha lenne egy pici szagom főleg amikor a ruháimat szagolom :((nem olyan büdös sőt nem is érezni (legalábbis én nem éreztem csak amikor már nagyon bele szagoltam (guuszta :D))



2013. márc. 25. 07:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*megkérdezni
2013. márc. 25. 07:59
 2/5 A kérdező kommentje:
*sokan mások :D
2013. márc. 25. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hány éves vagy.

Kamaszkorban a hormonok miatt sok mindent nem tehetsz ellene, de a friss izzadság nem büdös, csak az állott. Tehát, ha kb óránként el tudsz vonulni, és nedves kendővel megtörölni magad, akkor nem leszel büdös.

Viszont sokat segít az - életkortól függetlenül -, hogy hogyan táplálkozol! Sok gyümölcs, zöldség, kevés vörös hús, cigi nem, stb, és tisztább lesz az izzadságod is.

2013. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia köszi a válaszod 16 vagyok és akkoris büdös a hónaljam amikor frisett izadok :|.
2013. márc. 26. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica, egy éve használom heti többször, ez meggátolja a hónaljon az izzadást, ezáltal szaga sincs és sokkal esztétikusabb is. Patikában megkapod vény nélkül, tavaly 800 valamennyi hufért vettem és épp a napokban fogyott el. Nagyon hatásos. :)
2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!