Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások és...

Mit tegyek a pattanások és miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pattanásom van az arcomon.Már nagyon unom és utálom őket.Nem tudom , hogy mit használjak , hogy ne jelenjenek meg,azt szeretném , hogy ugyanolyan szép arcom legyen mint a baratnőimnek és a sztároknak.Esetlek ha ajánlnátok valami arcpakolásokat,valami egyszerű,gyors és hatékonyt,olyan összetevői legyenek amit egy("lerobbant") vegyes kisboltban megkaphatok!Legyetek szivesek.Maszkok,arcpakolások,esetleg valami krémet ami jó is és egy kis patikában megkaphatok! Köszönöm nagyon fontos lenne!!! 16/L

2013. márc. 26. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem itt a facebook linkem: [link] ......
2013. márc. 26. 14:25
 2/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem menjél el bőrgyógyászhoz, ha annyira sok a pattid ő biztosan tud valamit ajánlani. :) Vagy ha gondolod, én a Nivea Young termékeket tudnám ajánlni, nekem azok nagyon beváltak.
2013. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy!! :)
2013. márc. 26. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával, aztán egyszer csak elhatároztam, h SEMMILYEN csokit nem eszek, sem sütit, sem kakaót. Az étkezésemen különösen nem változtattam, teljesen normálisan eszek minden félét, csak a csokit és a sütiket hanyagolom. Első 1-2 hónapban nagyon rosszul viseltem, de mostanra már (kb 1 év) nem is kívánom. Nagyon jó lett tőle a bőröm, egy pattanás sincs rajta, nem is zsírosodik annyira, csak ajánlani tudom, komolyan! ;)

Ja és minden este lemosom langyos vízzel az arcomat utána meg Garnier arctonikot használok pattanásos és miteszeres arcbőrre. Nálam ez a márka jött be a legjobban, de kísérletezz bátran, lehet, h neked meg más márka fog nagyon bejönni:)

16/L

2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat.....de még várom a további ötleteket
2013. márc. 27. 12:15
 6/6 anonim válasza:
Ha gyulladt pattanások vannak az arcodon, akkor azon nem fog segíteni semmi boltban kapható csodaszer :/ Menj el bőrgyógyászhoz, fel fog írni egy gyógyszert, ami belülről öli meg a gyulladást, ami a pattanásokat okozza. Barátnőimnek(ikrek) csak ez a megoldás segített, bár igaz, nagyon drága 30 000 egy hónapnyi adag, de nagyon hatásos! Két hónap után kitisztul az arcod! És már egy két hét után is látod a változást! :)
2013. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!