Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmarad a pattanásom, avagy...

Megmarad a pattanásom, avagy eltűnik?

Figyelt kérdés
2 napja jelent meg egy pattanásom az államon. Nagyon csúnya volt,ha megnyomtam fájt. Gennyes,fehér volt a teteje. Iskolába takargattam,mert aki meglátta nem tudott arra figyelni amit mondok,hanem láttam,hogy csak a pattanást bámulja,hogy mekkora. Haza mentem. Megmostam alapos,bő meleg/langyos vízzel a kezem. Megmostam az arcom és a két mutató ujjammal kinyomtam. A fehér váladék kijött. Elkezdett jönni a vér is. Egy kicsi vér jött és abba hagytam. Valahol azt olvastam,hogy,ha a vér jön ki az rossz,valahol meg azt,hogy,ha vér jön ki az jó...Akkor most ez hogy is van?! A pattanásom még piros,de kicsi és körülötte is még piroslik. A dm-ben vettem ilyen iszapos folyékony barnás színű krémet. Azt öntöttem ilyen "vattakorongra" és azzal kenegetem. Nem tudom,hogy jól végeztem-e el a "pattanás kinyomási folyamatot".... Most először nyomtam ki pattanást. Előzőleg mindig magától elmúlt,vagy akkor is kenegettem. (csak akkor más fajtával...) Ugye nem marad meg ez a pattanás örökre? Mikor múlik/tűnik el? Köszönöm mindenkinek,aki egy kis időt szakít rám!

2013. márc. 26. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!
2013. márc. 26. 15:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól nyomtad ki,vér akkor jön,ha egy kis érhez is kapcsolódik,de a legtöbb esetben vérzik,utána szépen begyógyul.Én azt ajánlom,hogy vegyél inkább bőrfertőtlenítőt és azzal ecseteld.
2013. márc. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!