Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesz vagy a ricinus...

Bánfi hajszesz vagy a ricinus olaj jobb hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban? Illetve ezek jók szemöldök és szempilla nöesztésre is? Dúsabb hajat szeretnék és hogy gyorsabban nőljön, és puha fényes legyen.

2013. márc. 26. 15:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Használtam mindkettőt, ricinust most is használom, és inkább ezt ajánlom, mert az hatásosabb. Igaz, kicsit nehéz és macerás felkenni, de keverd össze oliva olajjal (esetleg mézzel vagy citrommal), és könnyebb felvinni. És egy jó szempont: pár száz forint, vagyis olcsó. ;)
2013. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és hetente hányszo alkalmazható? és mennyi idő után hatásos és látszik? erősödik is a haj vagy csak gyorsabban nő,?
2013. márc. 26. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a ricinus olaj, egyén függő, de azért próbáld ki!
2013. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem vált be a ricinusolaj. Hullott tőle a hajam, és alig bírtam kimosni. Sokáig próbálkoztam vele, de nem vettem észre, hogy dúsabb, egészségesebb, erősebb lenne a hajam és nem is nőtt gyorsabban.


Most bánfi hajszeszt használok 2 hónapja és rengeteg babahajam nőtt tőle. Amikor összefogom a hajam, érzem, hogy vastagabb a copf, tehát tényleg dúsabb a hajam és jobban is nő. Nem utolsó szempont nálam az sem, hogy nem olyan időigényes, macerás, mint a ricinusolaj. Ezt csak hajmosás után bemasszírozom a fejbőrbe, rajtahagyom 40-45 percig, majd még ismét hajat mosok és jöhet a balzsam. Ennyi az egész. :)

2013. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nyuffy ***** válasza:
Én most kezdtem a ricinus olajat szempillára körömre és hajra. Eddigi tapasztalatom körömre elég szépen javítja a köröm kinézetét már pár használat után , szempilláim rövidek és szőkék de remélem beválik az olajozás rá;-) hajam pedig rövid sprőd töredezett végű és göndör de már az első használat után szép puha loknis hajam lett szval sztem emberfüggő egyébként de nekem a ricinus vált be , ajánlom :-)
2013. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%
A ricinus olajat nagyon tudom ajánlani. 1 puhább lesz a hajad 2 szerintem dúsabb is és még gyorsabban is nő a hajad (legalábbis én ezeket vettem észre :D ) én egy héten 1 szer használom úgy hogy este bekenem a hajam és reggel lemosom jó sok samponnal. :)
2013. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
olvastam olyat is hogy a ricinus olajat össze kell keverni oliva olajjal meg kell melegíteni mikróban , és úgy masszíozni a fejbőrbe és még hajszárítóval rászárítani majd rá a sapka. ez beválhat? Már lassan 6 hete minden pénteken kenem de csak simán ricinus olajjal és hát jobban hullik a hajam:( az tény hogy a vége puhább és nem olan töredezett. A bánfi hajszesz kb mennyibe kerül, milyen gyakan kell egy héten ls meddig elég???
2013. márc. 29. 13:23
 8/12 nyuffy ***** válasza:
Én is csak magába kenem fel az olajat de nekem egyáltalán nem hullik tőle sőt...:-) Am kezelhetőbb olivaolajjal.de sztem melegítés után is eléggé jól be lehet maszírozni a fejbőrbe én teszek rá zacskót sapkát és türcsit még de mielőtt ráteszek bármit rámelegítek hajszárítóval:-)
2013. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A bánfi 800-1000 Ft között van a drogériákban, hetente max. 2x kell használni. A hajszesznek az a lényege, hogy hajmosás után bemasszírozod a fejbőrödbe és max. 40 percig a rajtahagyod, majd újra megmosod a hajad samponnal.


Nekem nagyon tetszik, mert 2 hónap után sokkal több a babahajam, gyorsabban nő a hajam, dúsabb lett és nem olyan időigényes, mint a ricinusolaj. Mivel a hajszesz ennyire bevált, most vettem bánfi sampont is és úgy csinálom, hogy megmosom a hajam a bánfi samponnal, jól bemasszírozom a fejbőrbe, majd 2-3 percig rajtahagyom. Utána alaposan leöblítem a hajam, és jöhet a hajszesz a fejbőrömre jól bemasszírozva. Ha letelik a 40 perc, leöblítem, megmosom a hajam és jöhet a balzsam a hajvégekre.

2013. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
[link] Ezt tette a ricinus olaj a hajammal 2-3 hónap alatt :))
2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!