Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Jelenleg extra...

Fodrászok! Jelenleg extra világos szőke hajam van, és egy hamvas 8.1-es árnyalatot szeretnék elérni, ettől be fog zöldülni a hajam, vagy lehet be se fogja, csak szürke lesz?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje unom már a világos szőkét és szeretnék már sötétebb szőke lenni. Eredetileg hamvasabb világos- közép szőke hajam van, de a sárgás szőke helyett egy sötétebb hamvas hamu szőke hajat szeretnék. Évekkel ezelőtt próbáltam közép szőke hajfestékkel befesteni a világos szőke hajam, de valami miatt egészen sötétbarna lett. Most nem szeretnék így járni ezért gondoltam egy 8.1 árnyalatra csak félek, hogy nem sikerül, van valakinek ezzel kapcsolatban ötlete, hogy merre induljak el? Előre is köszönöm!

2013. márc. 29. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy tincsen szoktam először kipróbálni minden festéket. Nekem szőkített hajra a 8.1 csak egy szürke árnyalatot tett, sötétebb szőke nem lett csak szürkébb, nem éppen szép. Öreg néniken szoktam ilyen színt látni. Most tervezem hogy keverek hozzá 7.0-át, kevésbé lesz szürke és sötétebb lesz... elméletileg.
2013. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azt megkérdezhetem, hogy te hányas oxival próbáltat?
2013. márc. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!