Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom főleg a homlokom és...

Az arcom főleg a homlokom és az orrom tele van pattanásokkal mitesszerekkel! Nagyon idegesítő, hogy ronda az arcom . Az orvos márt írt föl rá gyógyszert: Zineryt por keverék! Mit tegyek? Sos, bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 17:04
 1/6 anonim válasza:
0%
Többet dugjáL!
2013. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan kérdeztem ! Nem ilyen barom válaszokat akarok
2013. márc. 30. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
JÓ kozmetikus. akkor is, ha fiú vagy. nekem is volt ilyen keverékem, nem volt rossz, de büdi is volt és kellemetlen fényes felületet hagyott maga után. nem nagyon szerettem. most kozmetikus tanuló vagyok, és arra jövök rá egyre inkább, hogy az emberek bőrgyógyász után jönnek hozzánk. és nem bánják meg..
2013. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már voltam kozmetikusnál nagyon fájt ! 1 hét múlva megint megjelentek a patik és a mitesszerek az arcomon! F/12
2013. márc. 30. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
másik kozmetikus.. nagyon nagyon nehéz tényleg jó kozmetikust találni. a jó kozmetikus igazodik hozzád, előre szól, h addig csinálja amíg te bírod. ráadásul aki jól nyomkodja nem annyira fáj. legalábbis a mitesszrek. ami gyulladt, az nyilván jobban, de a legtöbb gyulladtat nem is szabad bántani..
2013. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és még tűvel meg bökte előtte a gyulladtat is ! szóval nem tom ...
2013. márc. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!