Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek vele? Idegesitő és...

Mit tegyek vele? Idegesitő és néha kellemetlen is, börgyógyász?

Figyelt kérdés
A hónaljamban, sőt a hasamon is van ilyen anyajegy szerü valami, de rendes bőrszinü nem barna stbstb, asszem vadbőrnek nevezik vagy mi a fene, egy ilyen kis bördarabka ami egy vékony kis valamin kapcsolodik a börfelülethez....ez mi a fene? hogy lehet eltüntetni?
2010. márc. 1. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
lógó fibróma? azt leszedi a bőrgyógyász, vagy lecsípi,vagy elégeti.érzéstelenítőt adnak néha., ha lecsípi észre se veszed. Persze, magán bőrgyógyásznál,darabonként kell fizetni:)
2010. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha magamnak leszedem?
2010. márc. 1. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindenképpen megnézetném bőrgyógyásszal. állami bőrgyógyászat nem kerül pénzbe, csak hosszú az előjegyzési idő. le is szedik ingyen ha zavaró az elváltozás. saját kezűleg ne szedd le, mert ha véletlenül festékes anyajegyet buzerálsz könnyen pórul járhatsz. (bár ahogy leírtad nem tűnik annak)
2010. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is gondolodom ezen


régen lószőrrel kötözték el.

elszorították, és leszáradt.

de én sem merem megcsinálni.

írj, mire jutottál!

2013. júl. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!