Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót ajánlotok...

Milyen testápolót ajánlotok 7-800 Ft körül, ami jól hidratál, gyorsan beszívódik és érzékeny bőrűeknek is jó?

Figyelt kérdés

Elfogy a testápolóm, ideje újat venni, de mivel nem voltam maradéktalanul elégedett vele, mást szeretnék kipróbálni.


Bőröm érzékeny és hajlamos nagyon kiszáradni, erre keresnék valami jól hidratáló, könnyen beszívódó testápolót, ami rossmannba vagy dm-be kapható (müller, douglas nincs nálunk).


Mit ajánlotok?



2013. márc. 30. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Babylove baba testápoló és olaj, vagy Nivea babatestápoló. Nekem ezek váltak be igazán, Dm kapni is mindkettőt, a Babylove szerintem nagyon jó.
2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kecsketejes Eveline testápolót használok, nagy kedvenc, gyógyszertárban szoktam venni.
2013. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A babylove-val koárábban már szemeztem, akkor kipróbálom ezt. :)

2013. márc. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!