Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rá tudnám venni valahogyan...

Rá tudnám venni valahogyan anyát? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy darab vékony melírcsíkot a hajamba, de anya nem engedi. Eredetileg kéket szerettem volna, de helyből elutasította. Utána mondtam, hogy akkor legyen valami nem elütő, természetes szín, de azt sem engedi. Pedig ha felkötném a hajamat, meg tudnám oldani, hogy pl. vizsgákon ne látsszon, de úgy sem. Nem gondolom, hogy az a pár mm széles csík olyan nagy dolog lenne, elvégre nem raszta hajat akarok vagy csupa kéket, hanem csak egy apró olyan dolgot, ami különleges lenne rajtam. Jó tanuló vagyok és szolíd is, de már unom, hogy SEMMI érdekesebb nincs rajtam az égegyadta világon. Nem 10 centis magassarkúval meg ilyenekkel akarok "kitűnni" (mert azért annyira nem is szembeötlő manapság, szerintem). De javítsatok ki, ha ez nem így van! Ti megengednétek?

2013. márc. 30. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél szőkítőport, és csináld meg titokban. Ha észreveszi anyukád, már nem tud mit csinálni:)
2013. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg, hogy nyáriszünetben csináltathasd? Akkor úgysinxs iskola, a tanárok meg nem tudnak beszólogatni. Amit kérsz, nem nagy dolog, én símán megengedném :) vagy fesd be a hajad kreppapírral. Az úgyis csak addig látszik, míg ki nem mosod. :)
2013. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pasztellkrétával be lehet festeni a hajat bármilyen színűre és kimosható. Inkább azzal próbálkozz, mint szőkítéssel. Vagy azt sem engedi?
2013. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!