Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen, hajnövesztésh...

Hajhullás ellen, hajnövesztéshez mit tudtok ajánlani? 16/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben a szokásosnál jobban hullott az amúgy sem dús hajam. Szeretném, ha kicsit több lenne, illetve nem hullana. Plusz így telhetetlenként szeretném, ha gyorsabban nőne, ugyanis egy éve alig látok változást. Tudtok ajánlani valami készítményt? Van itthon ricinus, de nem merem kezelni vele, mert sok embertől hallottam, hogy mégjobban elkezdett hullani a hajuk tőle. Esetleg ilyen Biovanne+, vagy hasonló mennyire használhat?
2013. márc. 31. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajhullásnak elég sok oka lehet, de ami nekem bevált erre az a Herbavita hajszesz mindennap használva 2 hét után megszüntette a hajhullást.

Az olajak eltömítik a pórusokat, azért okoznak hajhullást, ilyesmit ne kenj a fejbőrre semmiképp. Hajnövesztő szer nem létezik.

2013. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most Bánfi hajszeszt használok kb. 2 hónapja és nekem bevált. Nem hullik a hajam (egészséges mértékben persze igen), gyorsabban nő, rengeteg babahajam lett tőle, egészségesebb, dúsabb a hajam. Szóval csak ajánlani tudom. Most kipróbáltam a samponját is, ha már a hajszesz ennyire bevált, de a samponról korai lenne véleményt alkotni, mert még csak 2x használtam.


Ezenkívül a fejbőrmasszírozást tudom ajánlani, ez is nagyon jó! Ráadásul még el is lazít. :)


Szépség/hajvitaminok közül én még csak a Dm-s, das gesunde plus hajvitaminját próbáltam, ezt tiszta szívemből ajánlom. 1000 Ft körül van a 2 havi adag, lényegében ugyanolyan vitaminokat tartalmaz, mint a drágább társai, csak jóval elérhetőbb az ára. Én tavaly már megcsináltam egy kúrát és nekem bevált. Nem csak a hajam lett tőle egészségesebb, erősebb, strapabíróbb, de a bőröm és a körmöm is szebb és egészségesebb lett tőle. Ennyi pénzért szerintem megér egy próbát. :)


Viszont ha nagyon hullik a hajad, érdemes kivizsgáltatnod magad, ugyanis komolyabb egészségügyi okai lehetnek a túlzott hajhullásnak. Egy vérvétel biztos nem ártana!

2013. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) A dm-eset mindenképp kipróbálom! Vérvételen épp az imént voltam más egészségügyi okok miatt, de hál' istennek semmi bajom, meg olyan mértékben azért nem hullik a hajam.
2013. ápr. 1. 01:03
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is a Bánfi hajszeszt ajánlom, azt használom és csodát tesz a hajammal :) Fél éve használom, és elég szépen nől!
2013. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nyugodtan neki kezdhetsz a ricinusolajos kúrának!:)

Heti 1-szer vagy 2-szer kell a száraz hajra felvinni a langyos ricinusolajat, amit elkeverhetsz valamivel ( [link] és felviheted a hajadra. Elvileg melegen jobban hat, ezért a barátnőm a zacskóra még türcsit is szokott rakni, nekem anélkül is hatásos volt. Nagyon szép lett tőle a hajam, dús, és még a vége sincs eltörve.. :))

Próbáld ki!:)

2013. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!