Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy szebb legyen...

Mit tegyek, hogy szebb legyen az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Mert konkrétabb probléma nincs vele, csak a pattanások után mindig megmarad a helye.. Használom ezt az avonos pattanás utáni heg eltüntetőt, de 2 hét után elmúlt a hatása, és így még mindig lárszódik a helye.. Azt ugyanis tudni kell, hogy az én arcom nagyon különleges, fehérebb a bőröm így minden meglátszódik rajta, többek között ez is.. Lányok aki tud valamit, vagy esetleg hasonló helyzetbe van írjon már. Előre is köszönöm.

(Félreértés ne essék lány vagyok!)


2013. márc. 31. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj kozmetikushoz,ott tartós lesz a kezelés.Otthon nem nagyon lehet látványosan eltüntetni.
2013. ápr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a méz rengeteget segített, fertőtlenítő, baktériumölő, gyulladáscsökkentő hatása van, valamint ápolja, táplálja a bőrt. Kevesebb lett a pattanásom, egészségesebb, szebb lett tőle a bőröm. Nem mondom, hogy maradéktalanul eltűntek az apró pattanás utáni foltok, de már alig látszanak és bizony ez is nagy eredmény.
2013. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, a mézet pedig kipróbálom :)
2013. ápr. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!