Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek szebb mint ő? ....

Hogyan legyek szebb mint ő? . Lent bővebb infó :-)

Figyelt kérdés
Van egy 2 évvel fiatalabb húgom, akivel ég és föld vagyunk (külsőleg, belsőleg) Nekem világosbarna hajam, zöld szemem van, neki sötétbarna haja, barna szeme. Én okosabb is vagyok nála..De az a helyzet hogy folyton ő van a középpontban, mert ő bátor én pedig visszahúzódó vagyok. Ha másban nem, legalább szépségben le akarom győzni, mert sokszor flegma velem és így visszavenne kicsit az arcából. Neki fényes, egyenes a haja nekem meg száraz és göndör, de szoktam vasalni. Neki szép a bőre mert kicsit sötét (khmm..), nekem pedig világos és így nagyon látszanak a karikák a szemem alatt. Legalább egyszer le akarom győzni a rokonok előtt is. Ő 'masszívabb', én meg sovány vagyok. Pedig régen ez fordítva volt. Más nem jut eszembe, csak a smink..ami most muszáj lesz szerintem. Help légyszi :/ Már próbáltam a karikákat eltűntetni korrektorral, de ilyen ráncokat fedeztem fel amibe bele ment a korrektor és az úgy gáz volt . Valami visszafogott smink ami nem is látszik? Vagy más ötlet? 14 éves lány vagyok.
2013. márc. 30. 08:47
 1/9 A kérdező kommentje:
féltesók vagyunk egyébként, de mindig együtt voltunk szóval szeretem meg minden...de néha szemtelen .
2013. márc. 30. 08:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltűnni akarj, hanem kitűnni. Miért pont szépségben szeretnéd legyőzni? Győzd le észben, és ne foglalkozz ilyen baromságokkal.
2013. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Észben le van győzve, szegény elég buta, és ezt a rokonok is tudják. De a tesóm olyan megjegyzéseket tesz a külsőmre,hogy oroszlán (mert ha nem vasalom ki a hajam akkor tök nagy), bevertek egyet? (a karikák miatt) stb... holott simán szebb lehetnék nála.:) De majd holnap meglátjuk.
2013. márc. 30. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd felülmúlni őt? Mi abban a jó?

Nekem is húgom van, és nagyon csinos, de eddig egyszer se jutott eszembe, hogy na majd megmutatom, h én vagyok a szebb....

Te te vagy, ő meg ő, lehettek ugyanolyan szépek egymástól függetlenül is.

2013. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 évesen ilyennel foglalkozni, megáll az eszem. Amúgy kisugárzás kérdése az egész. Mosolyogj és ennyi.
2013. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert mivel foglalkozzak?:) ..
2013. márc. 30. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Tesók mindig marják egymást. A rokonság meg csak azt fogja látni, hogy na, ez a kis koravén, irigy dög, hogy néz már ki kivakolva, a húga legalább nem olyan, mint aki belefejelt a festékbe tojásfestés közben.

A rokonokat nem a vakolattal fogod meggyőzni arról, hogy szép vagy. Inkább legyél kedves, mosolyogj, és érezd jól magad, ahelyett, hogy egy undok kis mocsokként viselkedsz. Mert ez bizony lesüt rólad. Fesd ki a szempillád spirállal és kész, ennyi elég is. Aztán ha húgod elkezd a rokonok előtt is beszólogatni, magát minősíti, nem téged. De ez vica versa igaz, vigyázz.

2013. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanmár ez csak versengés..teljesen egészséges testvérek között.. A lány tesók így versengenek fiatalon, a fiúk meg verekednek.. Ez van..


Kedves kérdező.. Mi lenne, ha az "oroszlánsörényed" használnád.. Mutassd meg neki, hogy igenis az is tud szép lenni, egy jó kis hajpánttal, csattal nagyon jól tud kinézni a göndör haj..Vagy ha laza kontbya fogod az sem rossz.. Ha mindig egyenesíted az viszont tönkre teheti.. Sminkelni is jó ötlet lehet, de vigyázz mert, aki nem jártas benne jó nagy bakot lőhet.. Keress rá itt neten, hogy milyen bőrhöz, szem, hajszínhez milyen sminkeket ajánlanak..:) És a legfontosabb: Mosolyogj mindig és legyél jó kedvű.. A kisugárzás még többet dob a megjelenésen.. Mindezek mellett, szeresd a tesódat.. Kis versengés sosem árt, de segítsd őt mindenben, ne nézzd le..

2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bementem hozzá és megöleltem..:) Talán így érezni fogja hogy szeretem, és nem fog beszólogatni. Csak alapozót fogok magamra rakni, mert sötét karikás a szemem, meg ma korán lefekszem hátha az is javít rajta..:)
2013. márc. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!