Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszeres a homlokom, de...

Miteszeres a homlokom, de nincs fekete közepük, és pattanásnak sem mondhatók! Mit tehetnék velük?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
gőzöld az arcodat, aztán nyomogasd ki tiszta kézzel.
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudnál valami szert esetleg? nekem a nyomkodástól csak rosszabb lesz:S sebes..

Egyébként köszönöm:)

2013. ápr. 2. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Radírozd le ez megnyitja.Egy agyagos tisztító maszk is jó lehet.
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

Válaszokat még várok.

2013. ápr. 2. 14:15
 5/8 skyton válasza:
Ha "dudorosak" ki kell nyomkodni, persze gőzölés után. Csak úgy kencéktől szerintem nem fognak eltűnni.
2013. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a fekete szappan nem tünteti el? esetleg vichy?
2013. ápr. 2. 18:22
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt olyanom és a kozmetikusom azt mondta, hogy ne nyomkodjam, hanem igyak sok folyadékot és főzzek minden nap egy adag kamilla teát, abba mártsd bele egy vattát és ne csavard ki, hanem olyan jó bő kamilla teás vattával töröld át az arcod. Nekem bevált, egy próbát neked is megér! :)
2013. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ki fogom próbálni:)
2013. ápr. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!