Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen elvesztettem az...

Teljesen elvesztettem az onbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es mindenki azzal csufol hogy kover vagyok es ragyas.. 5 kilo felesleg van rajtam. 169-61 kilo vagyok es az arcom sincs annyira tele pattanasokkal persze van de azert annyi nincs h csufolni keljen. mint egy normalis tini lanynak annyi van kb.. a csaladom, osztalytarsaim mind csufolnak. Kiprobaltam MINDENT, most dietaba kezdtem a borommel borgyogyaszhoz es kozmetikushoz jarok de nem segit.. es annyira elvagyok keseredve hogy bantanak es nem erzik at hogy ez engem mennyire zavar es estenkent is neha sirva fekszek le.. mit tegyek?:( bocsi a hibakert..
2013. ápr. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj az osztályfőnököddel vagy barátnőkkel esetleg. Nem hinném, hogy 5 kiló felesleg van rajtad, én ugyanennyi kiló vagyok mint te, csak én 160 cm vagyok. Szerintem meg épp hogy szép alakod van, tudom, hogy mindig azt mondják erre hogy irigykednek meg minden, de IGAZ! Nyilván akik piszkálnak tényleg kövérek, vagy éppen deszkák, te meg pont ideális vagy és ez szúrja a csőrüket.


Ha nem hagyják abba akkor én a helyedben még elmennék az igazgatóhoz is! Aztán az egész osztályod kapna valami jó kis büntetést, csak te nem. Hát milyen dolog ez, hogy csúfolnak? Gyáva alakok!!!

2013. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányok nem piszkálnak csak a fiúk.. méghozzá nem is az egész osztály hanem 5-6 ember és valamikor mind az 5 letámad hogy jaj de kövér vagy fogyj már le.. mikor az osztályban nálam kövérebbek is vannak. Mivel régebben tornáztam,táncoltam csak abbahagytam így feljött rám kb 5 kiló de nem mondanám magam kövérnek.. de mégis csúfolnak. megteszek érte mindent hogy lefogyjak csak ugye ez nem egyik napról a másikra fog megtörténni. Ami pedig a legelszomorítóbb hogy a családom is csúfol. (Jó dagadt vagy, mekkora segged van már.. nem akarsz fogyni? tiszta ragya a fejed, mivan fejbelőttek hogy ilyen sok pattanásod van stb.. ) néha úgy elmegy a kedvem az élettől.. :(
2013. ápr. 2. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért bántanak, mert "kövér vagy és ragyás" hanem mert tudják, hogy ezzel megbántanak téged. Ha visszaszólnál, azért is bántanának, a legjobb, ha nem reagálsz semmit, azt csinálod, amit a megbántásod előtt mondtak, nem törsz ki könnyekben, az arcod se ránduljon :) Engem vagy 8 éven keresztül bántottak, előtte én voltam a legnépszerűbb lány, tudom miről beszélek. Képzeld azt, hogy egy pajzs van körülötted és a bántó fiúk között. Vagy azt, hogy akit a legtöbbet bántanak iskolában, az később nagyon sikeres lesz(rengeteg sikeres embert bántottak kiskorában, ezért megedződött, és felnőtt korában jobban tűrte a bántást, ezért bátrabb volt új ötletek előadásában stb... egy csomó ilyen embernek ez van az önéletrajzában, nézz utána. Ami nem öl meg az megerősít hidd el nekem :) Engem már szinte semmi és senki sem tud megbántani :)

A súlyfelesleged(ha van) azt úgy tudod leadni, h vigyázol az étkezésedre, meg mellé tornázol. Sok erről szóló cikk van.

A bőrödet meg mindennap kétszer mosd teafás szappannal, meg igyál másfél-két liter vizet egy nap.

2013. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnöködnek meg ne szólj, az a legrosszabb amit tehetsz. Ne mutasd ki soha h mit érzel ezzel kapcsolatosan
2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!