Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem jott ossze semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jott ossze semmi? Az utobbi felevbe elvesztettem minden onbizalmam milehet a problema?

Figyelt kérdés
nagyon sokat probalkoztam clubokba es sajnos nemjott ossze semmi az utobbi felevbe elvesztettem minden onbizalmam milehet a problema illedelmes udvarias vagyok a nokel [link]
2010. márc. 27. 17:51
 1/2 anonim válasza:
25%
Szerintem próbálkozz olyan helyeken, ahova jellemzően hozzád hasonló csekélyértelműek járnak. Ilyen hely pl. a disco. Jobb helyeken tök érthető, hogy nem állnak szóba veled. (Gondolom, élőbeszédben sem vagy erősebb, mint helyesírásban...) Jazz- koncertre, múzeumba, könyvtárba, be ne tedd a lábad, eddig se tetted, ne most kezdjed el. Mondom: disco, house- party, hip- hop fesztivál. De igazán az lenne hasznos, ha először is, kipróbálnád az iskolát. Nem annyira szar az, mint mondják!!! Ott tanulhatsz olyan dolgokat- ha odafigyelsz-, amik hasznodra lehetnek abban, hogy szóba álljanak veled olyanok is, akik egy molylepkénél komolyabb intellektussal bírnak.
2010. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
:D
2010. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!