Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntessem el az archibái...

Mivel tüntessem el az archibáimat és hogy?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a bőröm pattanástalan és szeplőtlen lenne.

Csak nem tudom hogy púdert vagy alapozót használjak!

És azt is megszeretném tudni hogy hogy használjam!

Ajánlhattok márkákat!

Meg hogy kell használni ezt is elmondhatnátok!

Köszönöm!


2013. ápr. 2. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon oattanásos, akkor először irány a bőrgyógyász, ő felír valami hatásos krémet! Én is így tettem pár hónapja.:) Mostmár alig van egy-kettő mini pattanásom. Én poralapú alapozót használok, de minimálisat, mert eltömíti a pórusokat. Ha zsíros az arcod a pattanástalanítás után, akkor poralapút használj a szeplő eltűntetéshez, ha száraz akkor habalapút, vagy folyékonyat. :)
2013. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nemtudom....ha durva a helyzet és a bőrgyógyász gyógyszert ajánl akkor fogadd el, az tényleg hatásos lehet...viszont ha krémeket ajánl és nem csak pattanásaid hanem miteszereid és picit érzékeny bőröd van, el ne fogadd!! nekem ettől beszáradtak és begyulladtak a pici pattanások és most dudorok borítják az arcomat:/// esetleg menj el kivisgálásra, hátha pl rossz fog, ételallergia, hormonprobléma okozza. Drukkolok!
2013. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, első vagyok. Nemtudom milyen bőrgyógyászhoz mentél, de nagyon sajnálom. :S Mindenképpen váltsd le, nagyon megbízhatót válassz, én a városom kórházának a főorvosához járok.
2013. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többnél is jártam, mind magánorvos..kiderült, hogy nem pattanások vannak, hanem komedók,amik nem tudnak ürülni az ilyen skinoren, akneroxid, stb krémek miatt. Szóval ha nem nagy gyulladt pattanásaid vannak, akkor óvatosan a krémekkel (is).
2013. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!