Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék szép, pattanás-,...

Hogyan tudnék szép, pattanás-, és mitesszer mentes arcbőrt , , varázsolni" magamnak?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam:

[link]

Most eléggé mitesszeres vagyok meg kijön rajtam pár pattanás.Kozmetikusnál is voltam kétszer is, de nem sokat segített, 2 hét után ugyanolyan lett a bőröm mint azelőtt,mellesleg tiszta piros lett az arcom,1 nap volt mire lenyugodott.

Hogyan csináljam?

13/L



2013. ápr. 4. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon zavarnak a pattanások, és tényleg sebesednek, pirosak, vagy ilyesmi, akkor menj el szüleiddel bőrgyógyászhoz. Én is ezt tettem, felírt nekem egy jó krémet, körülbelül 1 hónap alatt gyönyörű sima lett a bőröm. :)
2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

NAgyon sok hozzád a hasonló fiatal van akik ezekkel a problémákkal küzdenek. A hallottak szerint a bőrdoki az esetek többségében leráz egy hormonos tablettával amit szedned kell mert szebb lesz tőle a bőröd közben a hazavágja a szervezetet. Esetleg felír vmilyen rázókeveréket ami leszárítja. A kozemtikushoz rendzseresen kéne járni mivel máshogy nem tünnnek el a miteszereke. TE igen szerencsés vagy ha egy napig leszel cska piros nekem kb egy hét kell hogy a nyomkodás helyei elmúljanak. Pedig nekem csak alig látható mitesszereim vannak. aMit én cisnálok:

kerülöm tényleg az adalékos kajákat, házi sütit eszek!,

sok folyadék, illetve a citromos víz no cukorral is nagyon üdítő és szépíti a bőrt.

És most kipróbáltam a sószappant , smemilyen vegyszert nem kenek az arcomra mert amit a boltban lehet kapni garnier dove és társai azok fincsi kőolajszármazékok, és eltömítika pórusokat, szóval ha teheted minél hamarabb szokj le ezekről a termékekről hogy ne telítődjön a szervezet mérgekkel.

2013. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A képen egy photoshoppolt arc van, ilyen nem létezik. A te korodban teljesen normális a mitesszeres, pattanásos arc, a tinik nagyobb részének ilyen a bőre. Járj kozmetikushoz továbbra is, használj korrektort, esetleg valami jó minőségű alapozót, bár én ennyi idősen csak korrektoroztam. Pár év és eltűnnek, kinősz a kamaszkorból.
2013. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És persze mindenképp menj el bőrgyógyászhoz is. Ha az állami nem válik be, menj magánhoz is, hátha ő majd tud jobb megoldást.
2013. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2013. ápr. 5. 15:16
 6/6 anonim válasza:
Pattanásra probáld a gano szappant,nagyon jó tisztitó,vagy zsája teával mosogasd.Tonikot használj.Esetleg keres pakolásokat rá. A miteszereket pedig jobb ha kinyomod, nem tünnek el hanem. Párolj majd kitágulnak a pórusok és nyomd ki,de vigyázz ne sértsd meg a bőrt. 15/L
2013. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!