Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő, dús, barna...

Derékig érő, dús, barna festett hajat megközelítőleg mennyiért szőkíti ki ilyenre egy átlag fodrász?

Figyelt kérdés

[link]

Szinte ugyanilyen a hajam, csak barna és kicsit göndörebb.

Meg tudja csinálni egy átlag fodrász rögtön ilyen színűre? (nem egységes, néhol egy-egy sötétebb melír, de természetes hatással, esetleg lágy ombre-val)

Mekkora tételre számíthatok költség terén?



2013. ápr. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Az átlag fodrász jó kérdés...lehet, hogy el kell menned néhányhoz érdeklődni:) Jó tanács: aki elsőre azt mondja, minden kérdés nélkül, hogy ok!

azt hagyd ott.

Tudnia kell pontosan, hogy mikor, mivel lett festve. Normális fodrász ennek nem örül...örülj, ha elvállal.Az első alkalom több óra!!! Akár 5-6 is!!!! Ebből kifolyólag az ár igen borsoso is lehet. Ez függ attól is, hogy milyen minőségű festéket használ. Ha ügyes, csodát tesz ! :)

2013. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 4-4,5 hónapja lett befestve barnára, előtte hasonló szőke voltam, mint a képen...megbántam a festést így hagytam lenőni (nem látszik). Tövétől számítva vagy 10 centi már eredeti színű, ami még komplikáltabbá teszi a helyzetet. Remélem olyan 20-ba belefér..
2013. ápr. 4. 22:14
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ne szőkítsd ki..szörnyen káros, és azon fogok magad kapni,hogy rövid hajad van..
2013. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elvileg meg lehetne csinálni, de igénybe venne nagyon. Ha óvatosan, gyenge anyaggal szedi le a festéket, akkor nem károsodik annyira a haj, viszont előfordul, hogy többször meg kell ismételni a folyamatot.

Még annyit: amikor először csináltam magamnak nagyon világos hamvasszőkét a vörösesből, hatszor! festettem rá valamilyen vegyszert (és persze ugyanennyiszer mostam meg). Ebben benne volt az is, hogy az egyik festés nem sikerült, azt le kellett szedni...a végére már nagyon csípte a fejbőröm a vegyszer, mert minden védőréteg eltűnt róla a sok mosástól. Nagyon kell vigyázni! Ugyan fodrász vagyok, de ilyet másnak azért nem csinálnék, mert magamon érzem, mi a helyzet, a vendég meg lehet, hogy nem szól, ha csípi a fejét a festék és kimaródhat. Azt senki nem akarja.

2013. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok...már ügyi vagy, ha azon agyalsz, hogy ne magad csináld. Lenövés + színváltás komplikált. Sétálj el több fodrászhoz, azzal semmit nem veszítesz. Nézd meg mivel dolgozik. A legjobb szőkítőporok most a piacon a schwarzkopfból: Vario blond, vagy Blond me.....

Matrixból az új master light és bepróbálkozhatsz L'oreálosnál is. Lentebb ne add! Nagyon csúnyán járhatsz például az erős olasz szőkítő porokkal (azt vastag, déli hajra fejlesztették ki). Sok sikert, talán belefér egy huszasba.....a Matrixos fodrásznál tuti.:) Ha privibe írsz, ajánlok az adott területeden jót:)

2013. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!