Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem rá anyumat,...

Hogyan beszéljem rá anyumat, hogy csináltasson új hajat, hogy végre törődjön egy kicsit magával?

Figyelt kérdés
Minden lány szeret szép lenni, anyumnak is jól állna egy új haj, hajlik is rá, de nem akar változtatni a fazonon... :D Egyszerű haja van, hátul hosszú elől pedig frufru van.
2013. ápr. 4. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez áll neki a legjobban. Ennyi idős korára már biztosan tisztában van vele, hogy melyik fazon neki a legjobb. Tehát a frufru biztos marad, esetleg hátul, oldalt lehet belenyírni.
2013. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre ne mondd neki h nem áll jól ha ő ezzel fiatalosabbnak v kislányosabbnak esetleg szexisnek érzi magát vele akkor minek levágatnia :D Ő döntése ő haja egy nőé
2013. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 punkibunki9 ***** válasza:
Mivel én nem láttam anyukádat nem tudom megmondani jól áll-e neki. Idősebb és már nem hajlik annyira a szépítkezésre, változásra mint korábban. Próbáld meg egy anya-lánya programként tálalni neki a dolgot. Először csak nézegessetek frizurákat a neten, magazinokban mintha csak poén lenne, nevessetek a béna fazonokon.. és ha megtetszik neki egy haj kérdezd meg hogy elmentek-e esetleg együtt valamikor... nekem ez bejött.. anyukám már egyáltalán nem akart foglalkozni a szépítkezéssel évekig nem volt fodrásznál de egy csajos, nevetgélős délután után beadta a derekát. Mivel a képeken is jókat mulattunk gondolta ha élesben megy is jól fogja érezni magát :)
2013. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kicsi korától ugyanilyen haja van. Találtam róla egy óvódás képet, ott is ugyan ilyen haja volt. :D

Olyan mintha nem merne változtatni...

2013. ápr. 4. 22:19
 5/5 hunbula ***** válasza:

Nekem is ugyanez van anyukámmal. Elöl frufru, hátul, hosszú, minden nap konytba tűzve :( Neki sajnos nem sok önbizalma van, nem hiszi, hogy számítana, ha változtatna, "nekem úgyis mindegy"... Sajnos ebben nagymamám is "rásegít", borzasztó.

Amit próbálok tenni, hogy beszélgetek vele hasonló korú nők kinézetéről, akár az újságban látjuk, akár szembe jön az utcán, a pozitívakról és negatívakról is. Mostanában van egy kis javulás, sokat járok vele együtt vásárolni, csinos ruhákat választani. Cseles is vagyok, mert pl anyák napjára egy új ékszert kapott, születésnapjára egy szép selyemsálat, amit úgysem tud majd a kinyúlt pulcsijaival hordani, szóval ha meg akarja mutatni nekem, hogy használja az ajándékaimat, ki kell csípnie magát egy kicsit. :)

Épp tegnap ígérte meg, hogy majd májusban, ha jön a tavasz, elmegy fodrászhoz! :) Ezt úgy sikerült, hogy a fodrász nekem régi kedves ismerősöm, nagyon tehetséges és figyelmes. Az összes ballagós, szalagavatós hajamat ő csinálta, és mind jó lett, így anyukám úgy érzi, hogy benne bízhat. És ráadásul anya szájából hangzott el hogy "jól van, úgyis vissza fog nőni, ha nem tetszik". Így pont jó is szerintem, mert májusig még van ideje magában elfogadni, hogy változni fog. :)

Tehát szerintem legyél kitartó, megéri, és mutasd meg neki hogy igenis lehet változni, és az jó is :)

2013. ápr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!