Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan bőrfehérítés,...

Létezik olyan bőrfehérítés, ami természetes anyagokkal történik?

Figyelt kérdés

Nemis muszály bőrfehérítésnek lennie hanem csak "bőr fakításának" ...azért érdeklődöm ez iránt , mert sötétebb kreol a bőröm, és emiatt állandóan csúfolnak (pl:ci***ny-nak -.-" ) próbálok nem foglalkozni az ilyennel, de már nagyon elegem van ebből. Nagyon rosszul esik. Kiskorom óta útálom a bőröm miatt magam... szóval létezik valami természetes módszer , a bőröm világosításához? már olvastam a citromléről ( hogy be kell dörzsölni vele a bőrt stb) de őszintén ebben kételkedem.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2009. szept. 21. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
citrolével dörzsöld át a bőrőd és kerüld a répát és a hasonló sárgító/barnító ételeket, zöldségeket
2009. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
kövirózsakrém
2009. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Más örülne ha kreol bőre lenne. Én pl fehérbőrű vagyok, nyáron először le kell égnek hogy utána kicsit barnuljak, a szolárium nagyon lassan segít. Irigyellek.
2009. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sztem te sem örülnél neki, hogy ha megszólnának az utcán h cigó, hát én ezt kapom és nagyon bánt, pedig NEM vagyok az!:|
2009. okt. 1. 19:04
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg ne bántson! Elintézném annyival, hogy na és akkor mi van? vagy közöd?

Nem értem miért kell az embereknek rasszistáknak lenni, meg amúgy is ne foglalkozz ezzel annyit! :) Nem olyan nagy dolog.

2010. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Most én is ott tartok, hogy citrommal kezdem el fehéríteni a bőrömet, mert nem tudok máshoz folyamodni.Elegem van.:@
2010. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
és citromlével,vagy citrommal?
2010. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

19:35

nekem is túl barna... és mert pólóba voltam a vízbe,csak a kezem meg az arcom barnult le,és van egy barnulási csíkom.. ott meg hófehér vagyok.

nem akarok ennyire barna lenni.:S engem is basztatnak vele... de engem az nem érdekel. csak nekem nem tetszik,kicsit fehérebb akarok lenni.

ha aztmondják h a citromlé segít

akkor próbáld ki.

2010. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Hát ez előfordul, nem vagy egyedül, engem is nagyon bánt ha látom valakin hogy cigánynak lát, de én most neki szeretnék fogni valami bőrfehérítéses eljárásnak, hátha használ. De amugy a véleményükön nagyon sokat változtat az, hogy szépen öltözködsz, tiszta ruhában jársz, és jó parfümöt használsz stb.
2010. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%

Ha valamelyikőtök sikerrel járt vagy ötlete van akkor arra kérném hogy írjon erre a mailcimre: prodygeek@gmail.com

Amúgy már én is utánajártam a témának, hasonló problémák miatt, szóval irjatok bátran. Üdv mindenkinek!

2010. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!