Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a KÉK-BARNA...

Szerintetek a KÉK-BARNA párosítás nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Hajról van szó :D - a végét festenétek, vagy inkább mint melír(csík) raknátok bele... vagy valamimi más verzió?-

2013. ápr. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Csíkosan jól néz ki

[link]


De most jobban néz ki, ha csak a végét fested be. Ez alapján a kép alapján nem néz ki bénán. [link]


Ilyesmi barna színű hajban is jól néz ki:

[link]

De sötétbarnában nagyon jól néz ki: [link]

2013. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azok alapján, amit az első linkelt szerintem nagyon szörnyű és idétlen, nem tetszenek.

Viszont ezen a képen tetszik: [link]

Az sem mindegy milyen színű árnyalatú a hajad, illetve milyen kéket akarsz beletenni pontosan, de én inkább a végét festeném, illetve, ha ragaszkodsz a melírhoz, akkor az alsó tincsek közül párat festenék be.

2013. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jóó!:) Nekem volt is kék csíkos a barna hajam!:)

Így nézett ki:

[link]

[link]

2013. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát emberek köszi a hozzászólásaitokat, megnéztem a képeket... még akkor előtte jól átgondolom, hogy mit és hogyan kezdjek a hajammal :))
2013. ápr. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!