Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színező? (Kérdésed túl rövid,...

Színező? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok:) próbáltam utánanézni a neten, de mindenki mást írt. Arról lenne szó, hogy nekem szőkés barna hajam van, már 5 centis a lenövésem és tavaly ősszel szőkére festettem. Persze az is kopott szóval most ilyen a színe:

[link]


válltól kb még 10 centiig ér a hajam.

Nagyon csábít a gondolat hogy vörös legyek, hófehér bőröm van és kék szemeim, szerintem jól állna, de tudom ha elkezdene lenőni csúnya lenne és állandó festéssel nem tenném tönkre..

ezért csak kb max 2 hónapra lennék az és ilyesmi vörös.


[link]



tudom hogy a 24 mosásos nem megbízható de hallottam a palette instant colorról (6-8 mosásos) olyat hopl lehet kapni? És az jó? Nem akarok olyat ami 1 hét alatt kijön de nem akarom hogy ilyen maradjon sokáig.. a másik ha elkezd kikopni akkor ugye nem rózsaszín lesz? ha kicsit narancssárgás az nem baj.. vagy fodrász betudja festeni ilyen színezővel ami majd kijön?

köszönöm előre is:)

17l


2013. ápr. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen színű mindig rózsaszín mikor kopik ki. Nekem is volt ilyen hajam, Alfaparf színezővel könnyen megoldható. Kb 6-8 mosásig tart az is.
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kilari88 válasza:
én nem ajánlom a vörös hajt
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első, amit te használtál az ki jött vagy az is rózsaszínesen? köszönöm a véleményeket.. a henna hajfesétk kijön?
2013. ápr. 8. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig kockázatos vörössel színezni, van, hogy egyáltalán nem kopik ki rendesen a hajból!
2013. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!