Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nektek számít az, hogy...

Fiúk! Nektek számít az, hogy egy lány haja festett vagy eredeti?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 04:03
1 2
 1/11 WsAkosWs ***** válasza:
76%
Nem,de az eredeti természetesebb,ezért jobban tetszik.
2013. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokan észre se veszik, hogy festett, ha természetes színre van festve. A többiről majd a fiúk beszámolnak :)
2013. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
én jobban szeretem, ha eredeti.
2013. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:)

Azért kérdeztem mert nekem eredeti szőke a hajam, de sokan azt hiszik, hogy festem :( Főleg nyáron mert akkor a Nap kiszívja a felső réteget, de ami alatta van, az egy árnyalattal sötétebb marad és sokszor úgy néz ki mintha melírozva lenne. Én szeretem a hajam, nekem tetszik, h ennyi árnyalat van benne. De azt vettem észre, hogy nagyon sokan nem hiszik el, hogy nincs befestve. A suliban egyszer az egyik tanárom is beszólt alsóba, hogy minek festem a hajam ennyi idősen.

És ez már kezd idegesíteni. Szóval én egy értékes dolognak tartottam a hajszínem, de ha nem hiszik el, hogy eredeti, akkor már nem is annyira értékes?

2013. ápr. 9. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy osztálytársam járt így, de ő a körmével. Gyönyörű erős, hosszú körmei vannak természetesen, és mindig beszólogattak neki, a tanárok is, hogy szedje le a műkörmeit....

Biztos szép lehet a hajad! :)

2013. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy érdekel. Észre se veszem, hacsak nem ék vagy zöld. De bizonyos csajokon még az is nagyon bejön. Kit érdekel, mit csinál a hajával? Az ő haja, nem az enyém.
2013. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
kék*
2013. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik a festett, főleg a több színű, ritka eredetibe az olyan, a te hajad is szép lehet, főleg ha természetesen ilyen. Az nem tetszik mikor ilyen feltűnően felemás ombre vagy mi a fene. Az igénytelenül néz ki.
2013. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező velem is ugyanez a helyzet, mint veled. Amikor 6.-tól faluból átkerültem városi suliba, rögtön azt kérdezték, hogy melírozom meg festem a hajam? Középsuliban volt egy osztálytársam, aki egyszerűen nem akarta elhinni, hogy nem festett. Én meg kérdeztem tőle, hogy szerinted akkor miért nincs soha lenövésem? Erre az volt a legjobb válasza, hogy biztos minde nap festem. Mondom dee :D Nyáron amikor kiszívja a nap a hajam, szinte platina szőke lesz. Bár én nem vagyok fiú, de szerintem szebb az eredeti hajszín, főleg az olyanoknak, mint mi. Én nem festetném be semmi pénzért.
2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen oszt.társam :D Hiába magyaráztam neki, szerintem még most sem hiszi el :D Az egészben még az volt a durva, hogy megsértődött, hogy én miért hazudok neki, és miért olyan nagy dolog beismerni, hogy festem... Én sem fogom soha befesteni, megfogadtam! Akkor már sosem lesz ilyen. Örülök, hogy nem vagyok egyedül :)
2013. ápr. 9. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!