Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb hajú lányok, ti hány...

Hosszabb hajú lányok, ti hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni, hogy kevésbé zsírosodjon? Valami bevált módszer, praktika?
2013. ápr. 9. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2, 3. Bár mostanában inkább kétnaponta. Én csalánsampont használok, attól mintha kevésbé zsírosodna. :)
2013. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3naponta.. de már a második nap hintőport teszek a hajamra
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nekem a head and shoulders vált be, abból is a mentás vagy milyen.. érezni h égeti a fejbőrt :D de volt időszak mikor az sem vált be, hanem egy másik, a wu2 abból is a férfi sampon.. de hogy miért azt nem tudom.
2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden szerdán ès vasárnap mosok hajat, mert akkor már ritka szar. Èn is azt a mentás sampont szeretem mint az előző (na tessék már a neve sem jut eszembe). Èn is nagyon megszenvedek vele...próbálj ki más sampont is hátha az segít.

A hintőport egyébként tényleg jónak mondják, én inkább nem kísérletezek vele.

2013. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából olvasva a válaszokat én még jobb kategória vagyok, 3-4 naponta mosom, csak régebben elég volt 6 naponta, mert egyszerűen nem zsírosodott...lehet, hogy most a tél miatt, csak gondoltam hátha van valakinek valami jó trükkje:)
2013. ápr. 9. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
6-7 naponta mosom, amúgy nagyon zsíros volt a hajam, de ráálltam hogy helyrehozom és sikerült. Naturland kénes sampon és Herbavita hajszesz segített. Azóta a kéneset elhagytam már és helyette szilikonmentes samponokat használok, azok nem zsírosítják. Pl. a koffeines Balea sampon nagyon jó.
2013. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is heti 1x szoktam, van, hogy még rá tudok húzni 1-2 napot, mert egyáltalán nem csúnya..nekem is a Balea koffeines samponja vált be, mint az utolsó válaszolónak. Szoktam bele csepegtetni egy kis rozmaring olajat is, attól mintha lassabban zsírosodna:)
2013. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha simán sampon+hajpakolást használok, akkor már a 2. nap zsíros és meg kell mosnom aznap. Viszont ha hajhabot teszek a hajtövekhez hajmosás után, akkor elég 3-4 naponta megmosnom.
2013. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-4 naponta mosok, néha 5. Mivel mindig kontyban hordom, így nem látszik, ha már kicsit laposabb. Már millió sampont próbáltam, de nekem tök mindegy mivel mosom, ugyanolyan gyorsan zsírosodik be.
2013. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heti kétszer. Moss ritkábban hajat, és akkor nem fog annyira zsírosodni. A zsírosodás természetes, de ha minden második nap, vagy minden nap mosod, a fejbőröd védekezni fog a kiszáradás ellen úgy, hogy még több zsírt termel. Hétvégén, vagy amikor nem mész sehová, moss egy nappal később hajat, mint szoktál. vagy húzz egy sapkát, kalapot.
2013. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!