Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt, festett, extrém...

Dauerolt, festett, extrém száraz, töredezett, fakó, fénytelen, extra vastag szálú, sprőd hajra?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb erre a hajra? pl amik a rossmannba vannak ilyen hajpakolások? Amibe keratin van az jó rá? nagyon igénybe vett a hajam és nagyon kéne rá valami ami TÉNYLEG segít rajta, és bizonyítottan hatásos. Meg mi a legjobb fény sray ami nektek segített? Valamit szerintetek a keratinos hajszerkezet újjáépítés segítene valamit? Tehát összefoglalva tapasztalatok a pakolásokról, fény spraykről és a hajszerkezet újjéápítésről? bocsi ha hosszúra sikerült.

2013. ápr. 10. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne
2013. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ricinus olaj rendbe teszi és a legolcsóbb
2013. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a ricinus olaj nekem nem sokat használt. max kicsit fényesebb lett tőle.semmi egyéb
2013. ápr. 22. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Gliss Kur termékek sokat segítettek, és elvileg a kókuszolaj, olíva is széppé teszi, bár nekem nehéz kifésülni :/ Hajszárítás után a hajvégekre szoktam kenni egy pici olíva vagy kókuszolajat (ha már sikerült kifésülnöm), és érdekes módon az viszont könnyen kifésülhetővé teszi :) disznósörte hajkefe is nagyon jó.
2013. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!