Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy hullámos...

Mit csináljak, hogy hullámos maradjon reggelre a hajam? Vagy hogy segíthetnék rá holnap reggel gyorsan, hogy szép, laza hullámos legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Fodrásznál voltam délután, végre igazán elégedett voltam, mert nem vágott többet, mint kértem, nem ritkította ki agyonra a hajam, szóval azt csinálta, amit kértem. Végül rábeszélt a fodrászom, hogy csavarjuk fel a hajam nagy csavarókra, hogy szép hullámos legyen a hajam (egyébként mindig egyenes, bár hullámosodásra hajlamos).


Mivel változásra vágytam, belementem. Egész jó lett, de sajnos néhol már most kinyúlt a lokni, míg máshol még nagyon durván loknis a hajam, így elég idétlenül nézek ki. Azt mondta, hogy ez reggelre lesz jó, mert kellően kirúgja magát és laza, hullámos lesz a hajam. Én nem nagyon hiszek ebben mert ami már most nagyon meg van nyúlva az reggelre kb. egyenes lesz, nem?


Mit csináljak, hogy szép laza hullámos legyen a hajam reggel?


2013. ápr. 10. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a fodrász ezt mondja, akkor elvileg így kell lennie. De ha majd egyenes lesz holnapra, akkor mutatok neked egy trükköt, hogy hogy legyen egy éjszaka alatt másnap reggelre szép loknis. :)

[link] én is így csinálom :)

2013. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!