Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, főleg hajmosás...

Hullik a hajam, főleg hajmosást követően! Miért? Miért érzékeny a fejbőröm egy helyen?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete hullik, mindig egy-egy szál, de mosás után sok hullik egy darabig!

Érdekes az is, hogy érzékeny egy maroknyi helyen a fejbőröm, a hajamat mozgatom, olyan kellemetlen enyhe érzékenységet értek húzásra, és ha beletúrok a hajamba, ott azon a részen érzékenyebb. Mitől van? Volt már valakinek ilyen?


2009. szept. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ott beverted a fejed avgy hozzávágtak valamit? Nekem a tarkómnál volt pár éve ilyen, de akkor ott egy féltégla eltalált. És igen, nekem is hullott akkor, de csak azon a részen. Én de miclén regener-t vettem, segített.
2009. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én nem emlékszem, hogy bevertem volna:-)

De azért köszi:-)

Írhattok még:-))))

2009. szept. 23. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is van ilyen. Néhány helyen nagyon érzékeny a fejbőröm, főleg fejtetőn. Ne aggódj, az a néhány szál nem lehet sok, állítólag napi 100 szál haj hullása még normális. Igyál több vizet, egyél sok gyümölcsöt, és minden rendben lesz. :) Ha viszont súlyosabb lenne a hajhullásod, használj Bánfi hajszeszt, és látogass meg egy orvost! Megkérdezhetem hány éves vagy? Lány, fiú?
2009. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze lány vagyok 27 éves, és festetem a hajam de ugyanazzal a festékkel és eddig egyáltalán nem hullott.

Attól is félek, hogy vmi belső gyulladás is okozhatja (pl enyhe hólyaggyulladás, bár most nem fáj).Akkor kezdett el hullani, amikor a fájó hólyagomra szedtem a tőzegáfonya-kapszulát, ami meg is szüntette azt.

De ez az érzékeny érzés nem hagy nyugodni.

Bár sok gyümölcsöt eszek és egészségesen (amennyire tőlem telik)étkezem.

2009. szept. 26. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit mondanék, hogy hetente 2-szer vagy egyszer mosok hajat, és hajmosáskor hullott ki sok szál, de már nem annyi mint múlt héten . Naponta kb. 30-60 szál hullik ki most. De régebben talán 10, vagy még annyi se.
2009. szept. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!