Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogyan szőrtelenítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan szőrtelenítetek, ha több napra utaztok el a pasitokkal?

Figyelt kérdés
mármint otthon zuhany alatt,ez ok,na de ha a kiránduláson ált.a pasimmal fogok zuhanyozni,akkor ez nem fog ott menni...ti voltatok már így? hogy oldottátok meg? vagy mit ajánlanátok, hogy a lehető legkevesebbszer keljen szőrteleníteni (főleg intim részre gondolok)? gyanta kizárt azon a helyen, az epilátort sajnos drágának tartom, szóval maradt a borotva (túl gyorsan borostásodik utána) ill. a csipesz...az a baj a csipesszel h sokszor benől utána a szőr,mit csináljak? :S
2012. ápr. 7. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok, de ez engem is érdekelne :)
2012. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Utazás előtt közvetlenül epilálok, a szeméremszőrzetet igazítom, s viszek magammal borotvát. Ha max. egy hetes, akkor azalatt nem kell újra borotválnom, mert párom megértő, és az érzékeny bőrömmel nem várja el, hogy naponta borotváljam. Ha több időre mennénk akkor meg simán zuhany alatt megigazítanám egy perc alatt, függetlenül attól, hogy együtt zuhanyozunk-e, vagy sem. Nálunk ez valahogy nem téma, előttem már volt egy jó hosszú kapcsolata, úgyhogy minden női témához abszolút profin áll hozzá, meg amúgy is, a szőrtelenítés nem kényes téma, mindenki csinálja.
2012. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én felkelnék reggel korábban, mint ő

és akkor mennék el szőrteleníteni

2012. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!