Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, mikor a lábaitokat...

Csajok, mikor a lábaitokat borotváljátok, a combról is leborotváljátok a szőrt? Vagy csak a vádli, kb bokától térdig?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljes láb, de gyanta. A borotválás után gyorsan sörtés lesz a láb+ nekem a borotválástól az összes szőrtüszőm begyulladt. Én ezért váltottam át.
2013. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze combról is,csak ott 2 hetente mivel pelyhes a szőr ott,nem úgy mint a vádlimon. Nyáron hetente.
2013. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Gyantával nem merek még próbálkozni, félek, hogy elrontom vagy valami... De szóval akkor combot is "kell", én eddig csak a vádlin csináltam :S köszönöm!:)
2013. ápr. 13. 23:32
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nem "kell",nem kötelező. ott általában kevesebb szőr van, én néha leszedem azt is, néha nem. meg pl. a szoknya azért fent is takar, az alsó lábszáram gyakrabban látszik, plusz a szőr is sűrűbb, meg erősebb lent.
2013. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a combomon is ugyanolyan sötét erős szőr van mint a vádlimon,ezért én ott is borotválom,de ha mondjuk csak egy kicsit lenne szőrös nem foglalkoznék vele.
2013. ápr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak nyáron szoktam borotválni a combom, mikor látszik, egyébként nem :)
2013. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak bokától térdig, a combom nem szőrös szerencsére. Meg amúgy sem veszek fel soha térdig érőnél rövidebb nadrágot vagy szoknyát.
2013. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a combot csak akkor szedd ha csúnya fekete. ott egyáltalán nem ciki a szőke gyenge szőr. Viszont ha egyszer elkezded muzsáj elsz mindig. nem egy ilyen vendégem van hogy csak úgy elkezdte borotválgatni ok nélkül a karjait és combjaoit aztán most már muszáj gyantáztatni mindent. pedig elötte csak szőke szálak voltak.
2013. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nyáron szedtem rendszeresen a combomról is a szőrt, mert -bár szőke volt- nagyon zavart. Most nem igazán, amíg nincs rövidnadrágos idő. :)
2013. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a vádlimat szoktam meg a térdemet, mert a térdemen nagyon látszik. Nagy ritkán szoktam a combomat, mikor olyanom van. A karomat is szoktam, bár nem akarnám, csak állandóan majomnak hívnak, mert szőrös a kezem (mintha másnak nem lenne az..).
2013. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!