Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha tiszta pattanás...

Mit tegyek ha tiszta pattanás a bőröm, de anyukám nem engedi h gyógyszert szedjek rá?

Figyelt kérdés
Főleg a homlokomon, de a mellkasom és a hátam felső részén is

2013. ápr. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és miért akarsz gyógyszert szedni?

A gyógyszernek durva mellékhatásai vannak, azt csak a végső esetben szabadna használni. Előbb talán mással kéne próbálkoznod. Pl. amit szinte senki nem csinál: egészséges életmód, étrend, természetes szerekkel való tisztálkodás. Kivizsgálás sem árt.

2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se engedném,hogy szedj, ha nem olyan durva a helyzet. Ezekben nagy mennyiségű hormon található és lehet,hogy szép lesz tőle a bőröd,de rengeteg mellékhatása van és a hormonrendszered is felborul.
2013. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak hormonmentes gyógyszerek is, mint például az Isotretinoin, és elég hatásos, mellékhatásai meg nem nagyon vannak, de az nem is érdekel nagyon.
2013. ápr. 16. 04:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább kozmetikai arctisztítás,én sem engedném plusz munka a májnak.
2013. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Gyakorlatilag nem létezik olyan gyógyszer, aminek ne lenne mellékhatása.
2013. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felesleges gyógyszerre költeni! Menj el kozmetikushoz, kért tőle tanácsot! Lehet kapni krémeket, inkább azt használj mint gyógyszert.
2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A krémek az esetek 95%-ban semmit nem érnek. Én is gyógyszert szedek rá, és működik. Lehetőleg kerüld a szotyit, földimogyorót, csokikat, cukros üdítőket.
2013. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem szabad gyógyszert szedni. én is szedtem, és hülye is voltam.. na de mindegy is. az pedig, h a kozmetikai készítmények 95%-ban nem érnek semmit irtó nagy hülyeség.. ha nem minőségiek azok a krémek, illetve nem jót használ az illető a saját vagy a kozmetikus hibájából az más. viszont nálunk a szépégszalonban nincs olyan vendég, akin ne tudnánk segíteni..
2013. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne is szedj rá.

Menj el kozmetikushoz nagykezelésre. Kitisztítja, kinyomkodja SZAKSZERŰEN a bőrödet. Utána az 2-3 nap alatt szépen meggyógyul, és szép tiszta lesz a bőröd. Mivel azt írtad, hogy nagyon pattanásos vagy, ezért érdemes havonta (menzesz után) elmenni ilyen nagykezelésre. Így pár hónap alatt rendbejön az arcod, folyamatosan egyre kevesebb termelődik újra. A lényeg, hogy Te magad otthon NE nyomkodd, max fürdés után, amikor felpuhul a bőröd. Nekem már a 2. kozmetikai kezelés után rendbejött az arcom (úgy, hogy megálltam, hogy ne nyomkodjam).

2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!