Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpicort Külsőleges oldatot...

Alpicort Külsőleges oldatot írt fel az orvos hajhullásra, de elvileg csak nők használhatják, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
A hajvasalástól elkezdett hullani a hajam, nem csomókba, csak szálankként, ma voltam bőrgyógyásznál, és Alpiort-ot adott rá, de olvastam, hogy férfiak nem használhatják, lehet tőle bajom ? És mennyire hatásos ? Újraélesztheti a hajszálaim, vagy csak a hullást ,,állítja,, meg ? 19/F

2013. ápr. 16. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg esetleg tudnátok ajánlani, hasonló szert ami bevált nálatok ?
2013. ápr. 16. 19:09
 2/9 anonim válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok, éppen ma írta fel a bőrgyógyász,de a betegtájékoztató elolvasása utána nem tudom, hogy most elkezdjem-e, annak ellenére, hogy tudom nagy tudású a bőrgyógyászom.

Én is kíváncsi lennék egy korrekt válaszra. 21/F

2013. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utána néztem, az Alpicort plus-t használhatják csak nők, a simát elvileg bárki
2013. ápr. 16. 21:52
 4/9 anonim válasza:

Használtam az Alpicortot,szerintem nagyon hatásos,DE csak módjával,mert szteroidos!!!Emiatt nem minden doki írja fel szívesen..

Igazán akkor segít,ha hormonális a probléma..

Egyébként szerintem a hajvasalástól nem hullhat a haj.

Góckutatáson voltál?

2013. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pont ez a baj, hogy hajvasalástól nem szabadna hullania, főleg, hogy már hónapok óta leálltam vele.. milyen az a góckutatás ? csak bőrgyógyásznál voltam, nagyon meg se nézte csak felírta az Alpicortot
2013. ápr. 17. 13:49
 6/9 anonim válasza:
Ha góckutatáson veszel részt elsőnek ugyis panoráma fog röngenre küldnek el elsőnek ha fogadnál nem találnak semmit, utána jön a vér vétel és az ki mutat mindent énis nem rég voltam és a májamnál van gyulladás nekem is Alpicort írt fel az orvos
2013. szept. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Láttam a kérdést,nem rég nekem is ezt írta fel, az eltelt idöből adódik a kérdésem,használt és ha igen kb mennyi idő után illetve ahol mondjuk kihullott a hajad vissza növesztette?
2014. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valóban csak az Alpicor Plus-t használhatják csak a nők. Nekem is a simát írta fel az orvos, plusz mondta hogy menjek el valamilyen mezoterápiára. Menj el háziorvoshoz, és kérd meg hogy küldjön vérvizsgálatra. Onnan állapítják meg, hogy van-e góc-od vagy sem. Vagy esetleg valamilyen vitaminhiányban szenvedsz-e.
2016. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok nekem is ki írták meg is vettem,a kérdésem az hogy mielőtt használom meg kell mosni a hajam? Mert azt mondta az orvos hogy kb 8 órát kell rajta hagyni majd utána leöblíteni. Vagy csak simán ezt dőrzsöljem a hajamra és másnam öblítsem le??
2018. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!