Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem a karomat borotválni...

Elkezdtem a karomat borotválni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. 1éve elkezdtem a karomat szőrteleníteni mert sötét és nagyon sűrű volt a karomon a szőr. Akkor még anyum nem engedte hogy legyantázzuk ezért csak borotválni tudtam/tudom! Mostanra már biztos megengedi csak az a baj hogy teljesen megerősödött a szőr és nagyon csúnya amíg megvárom hogy kinőljön a szőr gyantázáshoz. Ja, és szúr is :/ eddig csak az alkaromat borotváltam mert nem akartam teljesen elrontani a karom. szóóval tudtok segíteni hogy mit csináljak?várjam meg hogy kinőljön és kezdjek el gyantáztatni??

2013. ápr. 17. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan hosszúnak lennie a szőrnek. Ha nagyon nem megy, pár száz forintért (nekem tavaly 700Ft volt) megcsinálja kozmetikus is.
2013. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már több éve borotválom, igaz nem egész évben, csak amikor rövid ujjas idő van. Nekem nem erősödött meg a szőr és nem is szokott a borotválástól. Akkor szúrhat, ha még alig pár mm-es a szőr és nincs elvékonyodva még a vége. Ha teljesen visszanöveszted, ugyanolyan lesz, mint borotválás előtt. Ez pár hét legfeljebb. A gyantázáshoz nem kell megvárnod, míg teljesen kinő, de legyen kis hosszúsága. Nekem annak idején nem jött be a gyantázás, igaz, nekem nem nincs is erős szőr a karomon, de mégis zavart, mert hosszú és csak látszik. Nekem túl erős volt a gyantázás, a borotválás pedig megvan seperc alatt. De kipróbálhatod a gyantát, hátha neked beválik.
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a borotvalast felejtsd el. Vard meg még kino es gyantaztasd le vagy epillald le. Egy ido utan "kopni" fog a szorod es gyengebb lesz ha nem borotvalod le ujbol. En epillalom es nekem is igy van.
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A házi cukorgyanta a legapróbb szőrt is kiszedi, azzal próbálkozz.
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az epilálás a legegyszerűbb, eleinte rohadtul fáj, de nekem szemmel láthatóan ritkult tőle a szőr a karomon. mindig kéznél van, nem kell hozzá semmilyen előkészület és pikkpakk megvan. meg lehet szokni, de azért még most is fáj, főleg a könyökhajlatban.
2013. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy sok nőjön. Addig meg járj hosszú újúba :D
2013. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!