Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szilikonmentes sampon és...

Szilikonmentes sampon és balzsam mellett szilikonos hajvégápoló?

Figyelt kérdés
Szilikonmentes cuccokkal ápolom a hajam, de mostanában rettentően törik, ezért úgy gondoltam, hogy vennék egy szilikonos hajvégápolót. Vagy ne vegyek? Közben hajat is növesztek. Meginogtam. Mit csináljak?

2013. ápr. 21. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne vennél? Attól, hogy most nagy divat lett csak szilikonmentes hajápolókat használni, még nem biztos, hogy azok jók is. Nyugodtan vegyél szilikonos balzsamot is, nem kötelező menteset használni. Egyébként is a legtöbb negatívum, amit terjesztenek a szilikonos hajápolókról nem igaz.

A töredezést le kéne vágni, mert az már csak csúnyább lesz sajnos, és ha nagyon törik a vége, akkor elvékonyodik, illetve a növekedést is lassítja, ha mindig letörnek a hajvégek. Úgy nem tudod szépen növeszteni.

2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is növesztem évek óta a hajam :) Szilikonmentes sampont és hajpakolást használok, viszont a hajvégápolóm szilikonos. Nagyon vékony szálú a hajam, ezért iszonyatosan hamar töredezik, ezért muszáj használnom. Amúgy is csak a hajad alsó részére kell tenni belőle és megvédi a hajat a töredezéstől is. Szerintem nyugodtan használd.

2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt ajánlom: [link] nagyon szeretem!
2013. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tövére nem is, de a haj végeire szerintem nyugodtan kenhetsz szilikonos dolgokat. Főleg, ha korábban beváltak. Azt szoktam mondani, ha valami működik, akkor mindegy mi van benne, mert jó és kész. Mondom ezt úgy, hogy én is a szilikonmentes tábor egy tagja vagyok.
2013. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kb. 5 perce kentem be a száraz hajamat hajvégápolóval, és nagy csodát tett. Nemsokára megmosom, és úgy is megcsinálom, szinte beszívja a hajam, nagy szükség volt már erre. Köszi mégegyszer a segítséget!! :)))
2013. ápr. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!