Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Társasházban, panelban lakók!...

Társasházban, panelban lakók! Hogy oldjátok meg a napozást?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy már most kifekszenek az emberek napozni, jó szín szereznek, mi meg akiknek nincs udvar, legfeljebb a hétvégét várhatjuk, hogy kifeküdjünk pár órára. Irigykedek is, hogy egy pár embernek milyen jó színe van már, sőt ráadásul még lassan is fog meg a nap, esélyem sincs őket utolérni. Egy egészséges szín jó lenne! Szoláriumozni nem szeretek.

Ti hogy oldjátok meg a napozást?



2013. ápr. 22. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az erkélyre szoktam kiülni egy kicsit. Persze nem olyan, mintha kifeküdnék valahova napozni, de arra tökéletes, hogy a bőröm szokja a napfényt és egy kicsit megfogjon a nap. Másrészt nekünk mondjuk van egy hobbi kertünk, és ott szoktam még napozni, bár oda ilyen tájba még nagyon ritkán jutok ki..

Egyébként a házunk mögött van egy placc, régen játszótér volt, de mára már eléggé lepusztult az egész. Azon is gondolkodtam már, hogy kifekszem ott egy törölközőre, de talán nagyon hülyének néznének az emberek, úgyhogy inkább nem teszem. :D

2013. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nyugati fekvésű a lakásom, ráadásul erkélyes.. a nappaliban nyáron meg se lehet maradni, úgy odasüt a nap.
2013. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk a nappali erkélye olyan fekvésű hogy napkeltétől délután 3-4 óráig besüt végig a nap és ott lehet ám napozni, még napozó ágyunk is van ott. Igaz a korlát az teljesen sötét, beton így csak akkor tudok napozni amikor 11-13 óra között van mert akkor süt be oda úgy a nap hogy teljesen érjen, csak nyáron olyankor elég veszélyes a kint lét sajnos.

Én persze időnként felmegyek a ház tetejére és ott fekszem ki napozni persze ott meztelenül szoktam, csak oda sem mehetek mindig, mert a szomszédunk a gondnok és nem mindig an itthon hogy elkérjem a kulcsot plusz a szomszéd lépcsőházból is felszoktak oda menni tevékenykedni igaz nem lehet könnyen átlátni hozzám meg átmenni sem tudnak mert elvan kerítve lépcsőházanként hogy ne legyen baj hogy csak úgy átjönnek és rongálnak vagy beavatkoznak dolgokba. Én szombaton voltam a tetőn napozni de sajnos csak 20 percre tudtam felmenni, mert rögtön jött a telefon hogy el kell mennünk.

2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen nyugati fekvésű zárt erkélyes lakásban laktam, ott tűzött a nap egész délután és be sem láttak, most viszont tele vagyunk faárnyékkal és első emeleti 1 szék nagyságú erkéllyel. + millió kíváncsi szomszéddal, ha kimegyek tuti megjelenik a szomszéd majd a gyereke, aki bámul, megpróbál beszélgetni, átdobja a labdáját, stb.

Ha van idő kimegyünk vízpartra (folyó mellett lakunk), csak ahhoz azért fel kell készülni, nem lehet csak úgy 10 percre kiülni.

2013. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tetőőőőőő,strand, nagymamák
2013. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt már én is meg akartam kérdezni :D

Nekünk franciaerkélyünk van ergo épphogy ki lehet állni. Délelőtt arról az oldalról tűz a nap úgyhogy végülis napozhatnék ott állva csak hülyének néznének szerintem ha ott állnék órákig. A másik oldalon délután tűz a nap azon az oldalon nyitott folyosó van de ott meg csak kb derékig érne a nap. Pesti vagyok gondolkodtam rajta hogy majd kimegyek a ligetbe napozni (szoktak) csak nem tudom...hülyén érezném magam. Valaki csatlakozna? :D

2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek veled! :)
2013. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet menni napozni bárhova, régen mikor még panelban laktam akkor a tetőre mentünk fel. Most kertesben lakok, de itt sem a kertben napozok, hanem a szobában mikor idesüt a nap.
2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén sétálgattunk, millió ember napozik a Millenárison, a Margitszigeten és a Kopaszin, egyesek bikiniben mintha strandon lennének, mások viszik a Maci lacis piknikkosarat és a mobil grillezőt.
2013. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!