Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes anyagokból izzadás...

Természetes anyagokból izzadásgátlót csinálnék jobban használna mint a bolti dezodorok?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós vagyok sajnos a bőrgyógyászom szerint emiatt is jönnek ki pattanások a hátamon meg alapból a hónaljamtól a hátamig mindig leizzadok világos ruhák szóba se jöhetnek :S Most olvastam hogy a dezodorokban alumínium van, ami rákhoz is vezethet, találtam egy receptet [link] sokan írták hogy nagyon jó, de elég drága lenne kivitelezni most van egy kis spórolt pénzem szerintetek megérné vagy valaki használt már ilyesmit?
2013. ápr. 23. 13:45
 1/1 Cubina ***** válasza:

Igaz, hogy az izzadásgátlókban aluminium van, ami nem csak mérgezi a szervezetet, rákot okoz, hanem még el is színezi a hónaljat. Ezért van, hogy sok embernek barna a hónalja,mintha koszos lenne, és lesikálni sem lehet.

Lehet kapni olyan dezodorokat, stifteket, amikben nincs aluminium, de én személy szerint 2 hónapja nem veszek semmilyen izzadásgátlót. Amit ajánlok, az fillérekbe kerül, és nincs nála jobb. Egyszerűen csak este fürdés után, és reggel, vagy akár nap közben is bekened a hónod alját egy szelet citrommal, aztán odadörzsölsz egy kis szódabikarbónát, amit megkoronázhatsz egy kis babapúderrel. Ennél jobb és olcsóbb izzadásgátló nincs, tapasztalatból mondhatom. Nem fogsz sem izzadni, sem bűzleni, próbáld csak ki. :)

2013. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!