Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik valamilyen természetes...

Létezik valamilyen természetes izzadásgátlót?

Figyelt kérdés
A deók szagát nem bírom, de a sajátomat sem... Jártatok már így?
2010. nov. 17. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ezek olyanok, igaz, valamivel drágábbak, mint amiket a tv-ben is reklámoznak, de még mindig jobb, mint a "büdi"..:)


[link]

2010. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári szódabikarbóna - reggel jó alaposan "bepúderozod" vele a hónod alját. Ennél természetesebb nem is létezik. Valamelyik hétvégén otthon kipróbálod, hogy a te esetedben hány óráig hatásos.

Tényleg működik!

2010. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj színezék és illatmentes készítményeket, pl: Sanex.A legjobb, de lehet, hogy az Avonnak és az Amwaynek is vannak ( ez utóbbi szerintem elég drága, de nagyon jó minőségű), csak ezeket nehezebb beszerezni.
2010. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez is az: [link] Igaz, nem olcsó, (én 2190-ért vettem egy stiftet), de nagyon sokáig tart. Ha jól emlékszem egy drogériában vettem.
2010. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Gondolom nincs benne az az aluminium vegyület sem, ami káros lehet...

Hol lehet ilyet venni? A dm-ben találok?

2010. nov. 17. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Forever aloe ever-shield deo stift" ebben nincs benne az az alumínium vegyület, épp ezért az első 1-2 hét használat alatt amíg ki nem tisztulnak a pórusaid, addig, hát hogy is mondjam :) nem rózsa illatú leszel, de aztán nagyon jó olyan 2 ezer körül van az ára, én kb fél évig használok egyet, mert elég nagy. Vannak terjesztők akiktől olcsóbbért be lehet szerezni, de sok Bio boltban is láttam már kirakva

pl itt van egy: [link]

de Google-z rá azért. Nem vagyok egy forever aloe fan, de egy-két termékük nagyon jó és messze a legjobb ez a deo. :) 38hkm

2010. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet...
2010. nov. 18. 06:57
 8/8 anonim ***** válasza:
én is az aloe verásat ajánlom az nagyon jó,,,,,
2010. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!