Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljak a száraz,...

Hogy csináljak a száraz, "seprűs" hajamból szép fényeset?

Figyelt kérdés
heti 2szer mosom,nem vasalom,szárítani sem nagyon szoktam, rendszeresen használok balzsamot rá...
2009. szept. 26. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, te is fested. Mert én szőkítem (na nem olyan szőke) de hosszú a hajam és kissé száraz a vége.

Ami jó rá szilikonos hajvégápoló, amit drogériákban, dm-ben lehet kapni.És megmosott nedves hajra kell egy cseppnyit bemasszírozni a hajvégekbe. Nos, ez csak véd és fényesít!

De van egy szérum, amit most adnak a Wellaton hajfestékhez. Utóbalzsamnak. Nos én 2 perc helyett 15 percig hagytam rajta, és 5 napig gyönyörű, lágy, selymes lett tőle a hajam!!!!!Ez halál komoly!

Valami Palette komplex-szérum volt ráírva. De nem tudom hogy lehet-e ilyet máshol is szerezni. Mert miután újra megmostam és a hagyományos balzsammal kezeltem megszűnt az a selymes hatás, és újra enyhén száraz lett sajnos.

Ezen sajna egy sima balzsam nem segít.

Esetleg egy vágás sokszor.

L/25

2009. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énis imádom a hajfestékhez mellékelt hajápolókat, egyszerűen nagyon jók, de külön még nem találtam sehol. viszont megéri bemenni egy fodrászkellékeshez, ott lehetnek ilyenek, csak nem az agyonmarketingelt dolgok. amugy hasonló cipőben járunk. és külföldön vettem Kérastase hajápolókat, és amennyire drágák, annyira jók, és annyira sokáig tartanak. valamint imádom még gliss kur hajpakolását, amit nem kell lemosni. ezek mindenképp rendbehozzák a hajszerkezetet. ha meg fényt akarsz, ma már millió hajfényspray van, én konkrétan az Elséve kifésülő sprayt használom, a tükörfény családot, és nagyon jó!
2009. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!