Merjek szőke lenni?

Figyelt kérdés
Eredetileg világosabb,szürkés barna nagyon dús hajam volt.Aztán befestettük mogyoróbarnára plusz póthaj ez így volt 3 évig ez a hajszín jól állt nekem de elkezdtem sötétíteni így lettem olyan sötét barna hogy azt feketének nézték.Ez a szín már annyira nem állt jól,így jött a szívatás és most rezes barnás szőkés vagyok.Már régóta szeretném kipróálni a szőke hajat.A bőröm nagyon fehér barna a szeme de mindkét tesóm eredeti szőke és kék szemű.Lehet nekem is jól állna.Szerintetek jól állna?Merjek belevágni?Ti nem féltetek?
2013. ápr. 26. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem merj. Nekem szökésbarna hajam volt, nem tetszett, befestettem vörösre, ez 1 évig volt így, és most szeretném átfestetni ismét szökére, de most rendes szökére, nem platinára, hanem olyan világosra. Szerintem vállald be! :) ha nem tetszik, még mindig át lehet festeni...
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Befestettük szőkére,de ilyen kacsa sárga lett.Azt mondták,egyik mester fodrász ismerős, hogy bevisz szalonba másnap és megcsinálják ingyen, újra leszedik a színt majd ráfestenek és úgy 100% os lesz a hajam,csak az a baj, hogy másnap ballagás volt és nem lettem volna kész időben..:(így muszáj volt barnára visszafesteni:( most várhatok vele 2évet..:(
2013. máj. 2. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Úúúú hát az nem jó, sajnálom. :(((( Nekem nem volt vele baj, megvártam, hogy úgy kb lenöjjön (rövid hajam van, így nem tartott sokáig), és aztán teljesen jól át lehetett festeni szökére. A Te esetedet pedig nagyon sajnálom, örültem volna, ha összejön... :'(((
2013. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként jól állt volna a szőke, mert amikor még a fejemen volt a festék akkor nagyon szép színe volt és baromi jól állt,csak ugye mikor lemostuk ilyen kacsa sárga lett és az gusztustalan volt.Bár a barna szín is jól áll,úgyhogy inkább lemondok a szőkéről:( jó neked :)
2013. máj. 5. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg nagyon sajnálom. :(

Nekem lehet azért sikerült, mert eredetileg szöke voltam...

2013. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!