Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke, szőkésbarna, v barna...

A szőke, szőkésbarna, v barna haj tetszik jobban? Mindig szőke voltam és sok fiútól azt hallom, hogy ez a szín a kedvencük. Nem tudom h merjek-e váltani. Jah és zöld szemem van szóval barna hajú barna szemű sajnos nem lehetek pedig az még tetszene is

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zöld szemedhez a sötétbarna haj állna a legjobban.
2010. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban nem tetszenek szőke hajú nők, de van kivétel is
2010. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasik 70%-nak nem jönnek be a nagyon szőke nők.

a barna haj mindenkinek tetszik (kevés kivétellel).

A zöld szemhez, ha sápadt vagy és világos szemöldökű:

mézszőke, liptais vörösesszőke, világos szőke, középszőke.


Ha sötét a szemöldököd: sötét mahagóni, sötétbarna, intenzív vörös.

2010. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen elég fakó tudok lenni, de egy kis smink csodát tesz. vörös nem leszek,az egyeltalán nem tetszik. bár van akinek jól áll. még nem érkezett panasz a külsőmmel kapcsolatban, de most jól lehangoltatok :)
2010. ápr. 26. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hosszú évekig szőke voltam. Mindenkinek tetszett, azt mondták, hogy jól áll. Páromnak a szőke hajú lányok tetszenek, ezért még sokáig szőke maradtam a kedvéért. Aztán már nagyon meguntam és befestettem sötétbarnára a hajam. Akkor jöttem rá, hogy a szőkétől mennyire fakó voltam a barna rengeteg életet kölcsönzött a külsőmnek. Nincs vele annyi munka sem. Sok embernek sokkal jobban tetszik, mint amikor szőke voltam, de még mindig vannak olyanok, akik a szőkét sírják vissza. Párom így is szeret, én sokkal jobban érzem magam a bőrömben, szóval levontam a következtetést, hogy olyan színt kell választani, amivel a legjobban érzed magad TE a bőrödben. Nem számít, hogy ki mit mond. Az összes hajszín szép, ha illik a tulajdonosához.
2010. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 maundrel ***** válasza:
100%

a 12:29-est mintha én írtam volna. velem detto ugyanez volt.

Bár azt mellékesen megjegyezném-valaki írta hogy a pasik nagy részének nem jönnek be a szőkék- ... hát szerintem téved... amíg szőke voltam állandóan bámultak az utcán, aztán mikor barna lettem már nem volt ilyen problémám hál'istennek. :)

2010. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az én párom is a szőkét szereti, de ő most szeretné h barna legyek :) én szeretek szőke lenni (mióta élek szőke vok:) de ezért vagyok kíváncsi más színre is) köszi h írtatok, lehet,h én is váltok :)
2010. ápr. 28. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a hajszín a mérvadó abban, hogy megbámulnak-e az utcán:D Én barna vagyok és mégis sokan megfordulnak utánam:) De ami a lényeg, hogy csak azt tedd amit te szeretnél:)
2010. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!