Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hét után nagyon nem...

Egy hét után nagyon nem ajánlatos hajat festetni újra? Akkor sem ha csak egyszer fordulna ez elő?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát..színezés nem lenne elég? Az nem fogja károsítani.
2013. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem :(((( de nagyon letörhet vagy kihullhat nagyon sok hajam?
2013. ápr. 26. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akkor mindenképp fodrász ő ad olyan ápolást a hajadnak hogy nem lesz baja,ha esetleg károsodna is rendbe rakja. Otthon ha fontos a hajad,ne kísérletezz:) Inkább egyszer áldozz rá pár ezret mint szar festékekkel össze-vissza kitudja milyen eredményeket fog produkálni.

Hidd el nem éri meg.

2013. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a festékem fodrászi szóval ugyanazzal festené, meg egyenletesen fogná be a hajam az tuti, engem csak az érdekelne hogy ez nagyon lerontaná láthatóan? mármint nagyon kihullana meg minden?
2013. ápr. 26. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
én volt hogy 1hét szünettel festettem be a hajamat,ennyi idő alatt szinte minden nap raktam rá valamilyen hajpakolást,nem hullott több mint szokott és nem is lett töredezettebb,de ehhez hozzátartozik az is hogy szinte naponta eszek egy kis élesztőt ami jót tesz a haj egészségnek
2013. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
huuu arra már rá akartam szedni magam én is, mennyit eszel? és úgy szárazon vagy vízbe áztatod ?
2013. ápr. 26. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

simán eszem,de nem poralapút,viszont készülj rá hogy az íze nem a legjobb

viszont azóta sokkal szebb a bőröm és a körmöm sem törik,úgyhogy nem csak a hajnak tesz jót

2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja,és nem sokat,kb minden másnap eszek 1-2 kisebb darabbot
2013. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 hét után már lehet festeni, nem árt jobban mintha később festenéd...
2013. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!