Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is tapasztalt hasonlót?...

Más is tapasztalt hasonlót? (Oriflame Univerzális balzsam)

Figyelt kérdés

Hónap elején rendeltem egy Oriflame Univerzális balzsamot.

Eleinte nagyon elégedett voltam vele, tökéletesen funkcionált ajakápolóként. Egy hete azonban már nem a régi. Megváltozott az illata (már nem az a finom kókuszos, hanem kellemetlen és beazonosíthatatlan szúrós valami), és csíp, ha felkenem. Először csak kicsit csípett, nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Tegnap viszont már annyira elviselhetetlenné vállt, hogy le kellett törölnöm. Szó szerint marta a szám.

Mi lehet a baja?



#Oriflame #univerzális balzsam
2013. ápr. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ujjadról a tégely tartalmára került szennyeződés okozta, a változást. 14/L
2013. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezentúl rendelsz,csak tiszta ecsettel vidd fel.

A kezünkön akaratlanul is csomó baci van,nem lenne túl jó belekenni..

Sajnos valószínű ez történthetett a tidéddel,elszaporodtak benne a baktériumok...

2013. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. :)


Pedig mindig mostam kezet használat előtt. Több tégelyes ajakápolóm is van, és azoknál eddig nem tapasztaltam hasonlót.

A rúzsecsetes tippet megfogadom. :)

2013. ápr. 28. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja az előző vagyok,nekem is volt egy ilyen,de azért a sarkamra elhasználtam sarokápolónak,de nekem nem csípett szerencsére.
2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!