Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek amitől gyorsabban nő a...

Tippek amitől gyorsabban nő a haj? (ricinus kizárva! )

Figyelt kérdés
Kb 2 év alatt nőt a hajam 10 cm-t,nagyon lassan nő:/. vissza szoktam vágni a végéből , most szedek E,C,A,B, vitamint. A ricinus olajat is kipróbáltam huzamosabb ideig nem vállt be , zsíros tőle a hajam + ugyan úgy hullik vagy még jobban, próbáltam tojással/ olívával/E vitaminnal stb semmi.
2013. ápr. 27. 22:30
 1/7 anonim válasza:
Szia! Elvileg a Panthenol-tól is nagyon gyorsan nő a haj. Elég egyszerű használni: kifújsz egy teniszlabda méretű adagot a tenyeredbe, szétkened a hajadon és rajtahagyod max 15 percig. Utána csak kimosod és kész :) Én is használom, de még túl rövid ideig ahhoz, hogy véleményt mondhassak. De nézz utána neten, rengetegen írnak fórumokban a pathenol pozitív hatásairól. ;)
2013. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom:) csak attól félek,hogy majd a panthenoltól is zsíros hatású lesz.
2013. ápr. 27. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszertárban tudsz venni Panthenol sprayt (1400-1700 Ft), ami villámsebességgel növeszti a hajat és többek között ez volt az, ami megszűntette a zsíros korpát és a sebeket. Én is használom az előttem szólóhoz hasonlóan és 5 centit nőtt a hajam tőle pár hónap alatt! Nincs olyan amúgy, hogy zsírosítja a hajadat, csak rossz mosás van, ami zsírossá teszi a fejbőrt. A ricinusolajnak sincs zsírosító hatása, csak más módszerrel kell mosni. 1.) Panthenol spray/ricinusolaj/pakolás/balzsam stb. 2.) Minimum 15 percet, maximum 1 órát kell fönthagyni az adott terméket, termékeket 3.) Lemosni langyos vízzel, majd egy kevés samponnal egylépésben kitisztítani a felrakódott piszkot és a hajápolók maradékát Így tiszta, ápolt és nem zsírosodó hajad lesz
2013. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint rosszul mostam ki (3-4szer átmostam mindig)lehet a samponnal is van probléma.
2013. ápr. 28. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az is egy variáció... Nézd meg, hogy mi van az összetevőlista 1./2./3. helyén, ha Sodium Lauryl Sulfate-ot vagy Sodium Laureth Sulfate-ot ír, akkor azzal lesz a bibi.
2013. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg a samponnal van a baj , megnéztem és van benne.
2013. ápr. 28. 20:25
 7/7 anonim válasza:
Panthenol sprayt lehet meg kapni?
2021. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!