Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtol tényleg...

A ricinus olajtol tényleg gyorsabban nő a haj? és aki probálta már:világositja vagy sötétiti a hajat?

Figyelt kérdés
haj,ricinusolaj
2012. dec. 9. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés még mindig genetika, amin nem változtat egy olaj.
2012. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig használtam, mert nagyon elvolt már törve a hajam és nem akart nőni, sajnos ez se segített semmit. Viszont barátnőmnek egész sokat nőtt tőle a haja úgyhogy ez egyén függő. Elvileg ha raksz hozzá pár csepp citromlevet akkor világosítsa sötétíteni nem tudom mivel lehet. Én tojás sárgáját raktam hozzá amitől szép fényes lett és puha. Sok sikert!
2012. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó volt =D már 1. alkalommal is látni lehetett a változást =) és nekem ugyanolyan színű maradt =)
2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi
2012. dec. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!