Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először akarok elmenni kozmeti...

Először akarok elmenni kozmetikushoz. Milyen kezelést csináltassak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de még nem volt alkalmam elmenni...

Mostmár van lehetőségem, de nem tudom mit szoktak csináltatni. szerintem eléggé pattanásos a bőröm. Tudom hogy sokan már 10-12 éves koruk óta járnak, ezért kellemetlen lenne ennyi idősen bemenni, nem céltudatosan.

Köszönöm ha kapok normális válaszokat.


2013. ápr. 27. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kérj egy arctisztítást, mondjuk szerintem semmi sincs abban ha 20 évesen mész el először.
2013. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és jövőhéten megyek először kozmetikushoz, mert sehogysem múlnak el a pattanásaim. Én ott fogom majd megkérdezni, hogy szerinte mit lehetne vele kezdeni, aztán csináljon vele amit szeretne.
2013. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
engem elhordott jó anyám 12 éves korom óta. Arctisztítás mehet. Baromira kellemetlen, de megéri. Esetleg arcmasszázs, bár az nekem nem kellett :D
2013. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyosak vagytok! már kicsit nyugodtabban megyek majd. :)
2013. ápr. 27. 23:49
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Hihi! legyél olyan szép, amilyennek látni szeretnéd magad :D
2013. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon pattanásos bőrre tini arckezelést szoktak ajánlani (az a legolcsóbb és leghatásosabb), de szerintem neked azt már nem fogják alkalmazni a korod miatt. Van olyan hogy ''nagy tisztító kezelés'', ami a bőrödnek nagyon jót tenne szerintem. A tisztítás az azt takarja, hogy a pattanásokat kinyomják, mittesszereket, grízeket pedig egy mikrotűvel kiszúrják, majd kinyomják. Készülj föl lelkiekben, mert nem biztos, hogy fájdalommentes lesz. Nézz utána, hogy ahova mész, ott használnak-e vio-t. Az nagyon hatásos pattanásos bőrre! De az is egy megoldás, ha oxigénes kezelésre mész, ami abból áll, hogy vegytiszta, friss oxigénnel juttatnak be a bőrödbe magas koncentrációjú hatóanyagot. Ez úgy hat, hogy közben fájdalommentes. A masszázst pedig inkább hagyd el most, hiszen a gyulladt, aknés bőrt tilos masszírozni. Remélem, segítettem. Üdv, egy kozmetikus
2013. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem bízd magad a szakemberre. legalábbis ha én mennék kozmetikushoz, akkor megkérdezném mit javasol, h jobban nézzen ki a fejem :)

mondjuk azért fodrásznál ugyanezt nem játszanám :)


már miért lenne kellemetlen? jó pont, h foglalkozol a bőröddel. az, h miért csak most tudtál rá sort keríteni nem hinném, h kizárólag a mehetnéked kérdése volt ezidáig. ...

2013. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!