Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől kunkorodik a hajatok vége?

Mitől kunkorodik a hajatok vége?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom rá, hogy nekem is olyan legyen, mert az enyém szögegyenes, azon viszont annyira látszik, hogy él a haj.

Csak valami ilyesmire gondolok, nem göndörre, vagy hullámosra : [link]

(Tudom, ezeket fodrász készítette). Nagyon irigy tudok lenni, ha meglátom valaki haját lófarokban, és hogy kunkorodik a vége. :D Lehetséges hogy egy nagyobb hajvágás, tehát minden töredezett rész eltávolítása megoldás lenne?


2013. ápr. 28. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Lehet ,hogy a havágás segítene de ne vágass le túl sokat van egy ismerősöm akinek egyenes haja volt kicsinek aztán elég sokat levágtak belőle és egyre jobban begöndörödött a haja ma már szinte kezelhetetlen (olyan mint somának)
2013. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert ilyen a típusa. :) Ezt nem lehet befolyásolni, ez van és kész.


[link]

A képeken szereplőknek nem szög egyenes a hajuk, vastagabb szálú, hullámosodásra hajlamos. 1b M kb.

2013. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ha kivasalom csodaszép,meg is tartja lakk nélkul de ha egy ici pici viz is eri...annyi...
2013. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan a hajam mint a két nőnek a képen :-S

se nem göndör se nem hullámos se nem egyenes...

nem tudom hova sorolni..ha pára éri a hajamat akkor begöndörödnek a baba hajak és a rövidebb szálak..így születtünk,ha ki is vasalom útána pár órával ilyen lesz.. Ha megmostad a hajad szárítsd kifelé a körkefével és ilyesmi lesz,vagyis kunkorodni fog a véfe.

2013. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!