Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam a töveknél nagyon...

A hajam a töveknél nagyon hamar (3naponta) zsírosodik, de a vége nagyon száraz. Ha zsírosodás elleni sampont használok akkor a vége teljesen kiszárad, hiába próbálom csak a tövét mosni. Mi tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

3 nap az szerintem normális,sokan örülnének,ha csak 3 naponta kellene hajat mosniuk.

Vannak különféle hajvégápoló szerek/olajok,próbálj ki párat és majd meglátod,hogy melyik számodra az ideális.

2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hajvégekre hajbalzsam, amikor törölközővel picit felitattad a nedvességet a hajadról
2013. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek megvannak, csak valahogy össze kellene hozni hogy csak egy probéma legyen vagy száraz az egész vagy zsíros mert úgy tudnék kezdeni vele valamit...
2013. ápr. 25. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
normál hajra való kímélő sampont használj, ami nem irritálja a fejbőrt (zsírosodás miatt), lehet akár hidratáló is. A haj hosszára csomó balzsam, ne érjen a tőhöz, napi szinten pedig hajvégápoló.
2013. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kímélő sampon, akár gyerek. A zsíros hajra valóktól nekem sokkal gyorsabban zsírosodik. Almaecetes öblítés néha jót tesz neki. Mármint úgy néha, hogy néha használva, nem néha tesz jót. :)
2013. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, én ezt használom: a hajaa végére néha teszek pakolást (olyankor balzsamot nem szoktam), jelenleg ezt használom: [link]

és hajvégápoló szérumot: [link] (csodát művel a hajjal, és nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle).

A tövére pedig száraz sampont vagy hintőport teszek, ettől frissnek tűnik és lesz egy kis tartása is, nem lapul le tőle a hajam, így megkímélem a gyakori hajmosástól.

2013. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsöff85 válasza:
Én bemosatom dauervízzel a tövét. Kb fél óráig van rajta. Jól kiszárítja, és nem zsírosodik annyira. A végére nem kerül, így azt nem szárítja.
2018. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!