Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha 20 évesen 50 éveseknek...

Baj ha 20 évesen 50 éveseknek ajánlott éjszakai krémmel kenem be az arcom?

Figyelt kérdés

Anyukám a garniernek használja az egyik éjszakai arckrémét sötétkék dobozkában van, az illatát imádom. Csak nem az én korosztályomnak való. Eddig éjszakai krémként egy sima nivea baby soft babakrémet használtam mostanában kenegetem én is anya krémét.

Annak ellenére,hogy 50 éveseknek ráncok ellen javallt hatásos lehet az éjszakai regenerálódáshoz?


2013. ápr. 30. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

passz.

De az ilyen krémekkel az a gond, hogy külsőleg viszed be azt amit belsőleg kéne pótolnod. Így sanszos, hogy idő előtt öregedsz krém nélkül.

2013. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Bizonyos bőrtipusnak igenis kell a krém. Elég jó krémről van szó, használd nyugodtan. Persze, ha anyukád is engedi. A bőrnek belsőleg sem lehet mindent megadni.
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anya nem bánja, egymás "kence-fincéit" használjuk állandóan. Köszi a választ. Amúgy 1.válaszoló: odafigyelek mit eszem. Változatosan, sok salátával zöldséggel,gyümölccsel teli étrendem van,ráadásul rendszeresen mozgok mellette. Nem mondom,hogy megvetném a péksüteményeket és társait néha-néha,de úgy gondolom még ha nem is próbálnék egészségesen enni,se öregednék meg olyan hamar. Pláne,hogy káros szokásaim sincsenek(alkohol,cigi)
2013. ápr. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!