Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éveseknek ajánlott valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éveseknek ajánlott valamilyen gyengébb fogamzásgátlót szedni? ha igen mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres nemi életet élsz állandó partnerrel akkor szerintem jó dolog a fogamzásgátló. A mai készítmények pedig már alacsony hormontartalmúak. Biztonságról meg anynit, hogy az orvos felírja a számodra megfelelőt. És ha nem is egészen 100%-os védelmet nyújt, de 99,9-et :)
2008. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is arra esküszöm, hogy ha állandó parnered és rendszeres nemi életed van, akkor szedd nyugodtan, a legbiztosabb és legbiztonságosabb módszer.

A mai tabik nagyon alacsony hormontartalmuak, ezért olvasd el jól a tájékoztatóját és tarsd be, figyelj oda hogy szeded. Ha betartod, semmi baj nem lesz!!

2008. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható. Én 4 éve szedek alacsony hormontartalmút és eddig semmi problémám nem volt vele.
2008. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen még fiatal a szervezeted akármennyi hormonhoz,én a Pharmatex krémet és hozzá gumit javasolnék! Ezek együtt pont úgy védenek mintha tabit szednél!
2008. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok és fogamzásgátló gyógyszert szedek és semmi bajom sincsen. Az orvos olyan gyógyszert ír fel neked ami biztosan jó.
2008. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most voltam dokinál. Azt várom jöjjön meg a mensim hogy elkezdhessem szedni.

Amúgy 20:11-esválaszoló pont az a lényeg hogy zavar a gumi.Ezért kell gyógyszer.És sokkal biztonságosabb. A kenceficére meg kinek van ideje .

2009. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy utolsó válaszoló vagyok. Én is 16 vagyok.
2009. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!